Головна / Гадання / Трійка Мечів: значення карти Таро

Трійка Мечів: значення карти Таро

Трійка Мечів: значення карти Таро

Трійка Мечів

Трійка Мечів: значення карти Таро Основне значення карти Пряме положення Трійка Мечів – один із безумовно негативних Арканов колоди Таро.

Він несе в собі інформацію про людську слабкість, безвольність (особливо з Силою), про крах ілюзій і намірів, про безпорадність перед проблемами і труднощами.

Трійка Мечів найчастіше вказує на напружений, безвідрадний період життя, який традиційно називають чорною смугою.

Людині, якій випала така карта, немов піднесено урок.

І по тому, як він «відповість» його, можна буде судити і про особисті достоїнства, і про істинність тверджень і заяв, декларованих на словах.

До того ж, важливий момент полягає в розумінні того, хто саме підносить цей урок – доля чи інші люди.

Наприклад, випав поруч Аркан Колесо Фортуни однозначно підказує, що випробування уготовані людині згори.

Крім того, Трійка Мечів – це вибір всупереч чомусь.

Причому причини такого вибору бувають самими різними.

Судити про них можна по сусідніх картам.

Приміром, з іерофантов даний Аркан говорить про далекоглядність і особистої мудрості і, як наслідок, про те, що вибір, який здається зараз поганим, згодом виявиться корисним гадающему.

Перевернуте положення У перевернутому вигляді Трійка Мечів ще більше посилює свій негативний аспект, посилюючи проблеми різного роду наслідками.

Тобто, якщо, наприклад, людина безвілля і вступив на хибний шлях (наркотики тощо), то такий Аркан попереджає: вибратися з подібної «ями» йому навряд чи вдасться.

Перевернута Трійка Мечів свідчить про стан, коли людині так кепсько, що вже навіть не боляче – серце наче скам’яніло або захолонуло, а просвіту в проблемах не видно зовсім.

На ситуативному рівні така карта символізує великі проблеми зі здоров’ям аж до психічних розладів, маячних станів і т.д.

Якщо разом з перевернутої Трійкою Мечів випала Жриця, то це слід розуміти як отримання інформації, яка завдасть людині удар незвичайно болючий, а опинилася поруч Вежа говорить про великі проблеми у фізичному плані – про травми в результаті аварії, про інфаркт та ін Любов і відносини Пряме положення Для сфери особистих відносин Трійка Мечів символізує страх втратити кохану людину, душевні страждання, надії, яким не судилося збутися.

Правда, далеко не завжди для серцевих мук, на які вказує цей Аркан, є підстави (у тому числі, коли разом з Трійкою Мечів випав Імператор).

Одне з найбільш традиційних значень карти в цьому плані – розвал існуючих відносин, який може виразитися в великий сварці, розлучення і т.п.

Причиною ж цього може стати невідповідність інтересів партнерів, прагнення одного з партнерів дивитися на світ крізь «рожеві» окуляри або, наприклад, горезвісний любовний трикутник.

Ще одне тлумачення Аркана – туга за чимось втраченим.

І саме Трійка Мечів, як ніяка інша карта, точно відображає вдову або вдівця.

А поєднання Трійки Мечів з іерофантов свідчить про те, що туга стосуватиметься невдалої одруження.

Тим часом, комбінації цієї карти з деякими Арканами колоди послаблюють її негативний вплив.

Наприклад, з Закоханими Трійка Мечів означає якусь інтимний зв’язок між людьми, яка може бути зовсім не помітна оточуючим, але яка міцно пов’язує пару, незважаючи ні на які проблеми.

А в парі з Зіркою Аркан підкаже, що нинішні неприємності неодмінно забудуться з часом, і серце повністю зцілиться від них.

Перевернуте положення Перевернута Трійка Мечів – це охолодження відносин і майже повна неможливість їх відновлення.

Такий Аркан свідчить про те, що гармонія у взаєминах не може бути досягнута.

На ситуативному рівні перевернута Трійка Мечів позначає розкрилася зраду, що стали явними аж ніяк не упереджено таємниці минулого чи прихованих аспектів життя.

Ще одне тлумачення такої Трійки – спочатку неміцний союз, завідомо приречений на розрив.

З Арканом Смерть перевернута Трійка Мечів вказує на неминуче розставання, а з Місяцем – що суть проблем буде пов’язана з брехнею.

Кар’єра Пряме положення У розкладах на професійну сферу Трійка Мечів свідчить про неприємності – про загрозу втратити роботу, про прорахунки (в буквальному і переносному сенсі), про нездорові тенденції розпочатої справи.

Крім цього, такий Аркан можна вважати попередженням про невдалу здачі іспитів.

Найбільш негативне значення карти – банкрутство і повний провал задуманого.

У плані кар’єри Трійка Мечів досить недвозначно говорить про вимушених відстрочках та інших обставин, протидіючих реалізації задуманого.

Пов’язано це може бути і з матеріальним аспектом.

Про банкрутство в цьому сенсі вже згадувалося.

Однак Аркан далеко не завжди несе в собі настільки важку інформацію.

У більшості випадків Трійка Мечів позначає збитки, ліквідацію додаткових джерел доходів і т.д.

Разом з П’ятіркою Монет цей Аркан знаменує втрату підтримки ззовні, з Колесом Фортуни – період безгрошів’я, з Магом – втрату починання, пов’язаного з професійною діяльністю.

Перевернуте положення Перевернута Трійка Мечів – це скандали, можливо, викривальні або ганьблять статті в ЗМІ, а також помилки щодо партнерів по бізнесу, ідей і т.п.

Інші значення такого Аркана – розчарування від обраної сфери діяльності, а може бути, і категоричне неприйняття її.

Трійка Мечів в перевернутому вигляді може трактуватися ще й як повна відчуженість в робочому колективі.

Причому, в даному випадку відчуженість, швидше за все, буде заснована не на емоціях, а виявиться результатом аналізу та узгоджених дій зацікавлених людей.

Якщо ж перевернута Трійка Мечів випала в парі з Сімкою Кубків, то це свідчить про те, що претензії колег необгрунтовані і є результатом заздрості та інших деструктивних емоцій.

У парі з Світом перевернута Трійка Мечів позначає позитивний досвід, наступний з явно негативних обставин.

Рада карти Таро Обставини далеко не завжди радують, бувають позитивними і оптимістичними.

І вам варто прийняти цей факт і саме з таких позицій приймати рішення і судити про що-небудь.

А ще постарайтеся взяти за основу свого способу думок і дій витримку і стійкість.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро.

Автор: таролог Ірина Заводіна спеціально для www.predskazanie.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>