Головна / Знамениті / Топ 10 харизматичних поганців сучасного ТБ

Топ 10 харизматичних поганців сучасного ТБ

Сьогодні на телебаченні можна побачити дуже багато кіноісторій, де вже немає колишнього поклоніння добра. Сучасний глядач віддає перевагу когось більш неоднозначного, ніж благородного прекрасного принца або красивою Діви Марії з комплексом Матері Терези. Саме з-за цього створення більш складних персонажів, не проявляють особливої симпатії до законослухняності, змушують все більше і більше глядачів обожнювати їх, а нас складати список найбільш харизматичних з усіх поганців ТБ.

Джон Бендер , «Клуб ” Сніданок», 1985
Джон Бендер , «Клуб " Сніданок», 1985

Фільм про підліткові переживання та абсолютної схожості всіх без винятку. І тут ми зустрічаємося з Джоном, місцевим «бандитом», як про нього висловлюється викладач. Будучи з проблемної сім’ї, Джон, проблемний підліток, хто ненавидить стереотипи, ярлики і ділення, відрізняється схильністю до правди, авантюризму і пригод. Напевно, саме цим він зводить з розуму багатьох глядачок.

Патрік Верона, «10 причин моєї ненависті», 1999
Патрік Верона, «10 причин моєї ненависті», 1999

Ще один проблемний підліток у підлітковому мелодрамі, у виконанні Хіта Леджера, цей персонаж одночасно небезпечний і привабливий. Дивні чутки в школі, куріння, алкоголь, любов до важких інструментів, кожанка – просто ідеальний варіант для приборкання норовливої дівчини.

Грегорі Хаус, «Доктор Хаус», 2004
Грегорі Хаус, «Доктор Хаус», 2004

Прославився діагност з наркотичними проблемами, уїдливими жартами щодня бореться за життя людей. Звичайно, тих, кого він обирає рятувати – не випадкові пацієнти, а цікавий медичний випадок. Відрізняючись комплексом геніальності, Григорій не раз порушував закон, але саме це надає цьому персонажу особливу перчинку.

Декстер Морган, “Декстер”, 2006
Декстер Морган, "Декстер", 2006

Після травмованого дитинства, Декстер присвячує все своє свідоме життя відстеження і вбивства, нещадного і, іноді вкрай аморальним, вбивства маніяків-вбивць. Як говориться, «клин клином вибивають». Напевно, саме така поведінка, коли зло використовують для знищення зла змусило мільйони глядачів спостерігати за темними перемогами Декстера.

Тоні Старк, «Залізна Людина», 2008
Тоні Старк, «Залізна Людина», 2008

Всі ми чули цю помпезну фразу: «Я – Тоні Старк, плейбой, філантроп і геній». Навряд чи таке може вимовити не самий старанний хлопець. Але на якусь надмірну самовпевненість у Тоні є свої причини. Адже за всієї цієї залізної воєн та нахабністю ховається зломлена людина, чи не так?

Джон Хенкок, «Хенкок», 2008
Джон Хенкок, «Хенкок», 2008

Хенкок, місцевий недо-герой, який відрізняється непослухом і тягою до руйнувань, п’яниця, хам, нахаба і багато іншого. І все б нічого, але така поведінка призводить до байкоту проти нього і великому хлопцеві Хенкоку доводиться трохи виправитися, а заодно дізнатися про минуле.

Еліс Морган, “Лютер”, 2010
Еліс Морган, "Лютер", 2010

Приваблива, чуйний маніакальна, руда соціопатка створює відмінний тандем з брутальним героєм Ідріса Ельбу, якому по ходу серіалу Еліс допомагає позбутися його демонів і недругів.

Джей Моріарті, “Шерлок”, 2010
Джей Моріарті, "Шерлок", 2010

Ті, хто дивився серіал, вже знають, що Шерлок в загальному-то не бой-скаутів, так що Моріарті тут постає не в самому типовому вигляді. Грайливий і неврівноважений, з шармом і бажанням правити всім світом, плюс безголів’я, а також англійське почуття гумору – комбінація готова знести дах будь глядачці.

Пітер «Мізинець» Бейліш, “Гра Престолів”, 2011
Пітер «Мізинець» Бэйлиш, "Гра Престолів", 2011

Вестерос – це небезпечне місце, повне зла, інтриг, коварств і кривавих весіль. І за більшістю цих хитросплетінь стоїть дуже амбітний, маленька людина, що придумав і зробив себе сам без мізинця. Так, так, у бідолаха немає мізинця, який він втратив у поєдинку за свою любов. Як і всіх лиходіїв, його поранили глибоко в серці, розбивши нерозділеним коханням.

Ганнібал Лектер, “Ганнібал”, 2013
Ганнібал Лектер, "Ганнібал", 2013

Один з найвідоміших лиходіїв літератури, кіно і тепер ще і серіалів. Персонаж, створений Томасом Харрісом у другій половині минулого століття, Ганнібал, від усіх інших серійних вбивць та маніяків відрізняється неймовірним почуттям смаку, відмінними кулінарними здібностями також, як і впливом на психіку своїх пацієнтів.

Дорогі Читачі, а які поганці телебачення приваблюють вас?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>