Головна / Знамениті / Біографії зірок / Томріс Інджер ( Tomris Incer )

Томріс Інджер ( Tomris Incer )

Біографія

знявшись у 8 фільмах актриса Томріс Інджер народилася 65 років тому , (1948 рік) в Болгарії. У 1993 році вийшов перший фільм з її участю -комедіяTersine dünya ” . До зйомок у кінофільмах , з 1974 грала в міському театрі Стамбула. Найпопулярніші жанри за участю актриси : драма , мелодрама , короткометражка , в 2010 році був знятий останній фільм Томріс Іджер .

Вона брала участь у зйомках багатьох фільмів , постановках театру і телепостановках . На кінофестивалі Томріс отримала орден у фільмі ” Aylakla ” за кращий образ. В Анкарі на 15-му кінофестивалі в 2003 році Інджер стала кращою артисткою за роль у кінофільмі ” Çamur ” . Після цього вона знову взяла нагороду , як найкраща актриса у виставі театру ” Gönlümdeki Köşk Olmasa ” .

На даний момент вона живе і працює в Стамбулі. На знімальному майданчику Томріс проявляє себе як доброзичлива і самостаятельно особистість , підтримує з колегами гарні відносини і навіть сама завдає собі гримм . Актриса Томріс Інджер була народжена під знаком зодіаку “Риби” , що говорить про її високорозвиненою інтуїції , стихія цього знаку задиака – вода , означає непостійність , емоційність , гостру чутливість. Зазвичай риби розуміють всіх, але не себе , все своє життя можуть провести в пошуку власного ” Я”. Цим знаком керує і управляє таємна сторона їхнього життя. Риби народжуються втомленими , для усунення препядствия у них завжди немає енергії. Вони нечасто відчувають себе бажаними , їм завжди треба говорити або нагадувати про це. Риби вкрай артистичні та творчі натури. Гроші в їх життя не є головною метою , так що багатіями риби стають вкрай рідко. А характер Томріс Інджер практично повністю відповідає критеріям свого знака зодіаку.

Фільмографія

  • Любов і покарання ( 2010 )
  • 1001 ніч ( 2006 – 2009 )
  • Трамвай ( 2006 )
  • Зіткнення ( 2003 )
  • Він теж мене любить ( 2001 )
  • Bana Old and Wise’i Çal ( 1998 )
  • Kusatma altinda ask ( 1997 )
  • Tersine dünya ( 1993 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>