Головна / Знамениті / Біографії зірок / Толга Карел ( Tolga Karel )

Толга Карел ( Tolga Karel )

Біографія

Толга Карел є не тільки одним з відомих топ -моделей , але і популярним актором турецького кіно і театру. Народився він у Стамбулі 12 жовтня 1978 . До вступу у французьку національну консерваторію в Парижі , на факультет театральної критики і кіно , Толга Карел пару років провчився на факультеті політики Франції університету Міжнародних Відносин .

У великому кіно Толга Карел з’явився , після того , як до нього надійшла пропозиція , сняться в серіалі « Чужинець у домі» . Так пройшли його 4 роки , потім він зайнявся музикою і випустив свій перший успішний альбом. Пісні Толга Карела виконувалися відомими голосами Туреччини. Популярність до Карелу прийшла після того , як він знявся в багатосерійному серіалі « Листопад » , коли йому було 27 років. Ставши відомим актором , він по-іншому начел дивитися на світ : він хотів зніматися тільки в кіно і показувати все те , чому його навчили в Парижі. Важко йому було адаптуватися до французької культури , але завдяки наполегливості та завзятості він зумів подолати багато труднощів .

Відразу після фільму « Листопад » Карелу надійшло безліч пропозицій на участь у різних проектах , але він від усіх їх відмовився. Заради фільму « Одного разу в Османській імперії: Смута ». Своє згоди на участь у зйомках серіалу Карел мотивував тим , що сценарій серіалу йому дуже сподобався і , що він просто повірив у цей проект , і дав свою згоду. У багатосерійному серіалі « Одного разу в Османській імперії: Смута » йому дісталася роль Касима , який опинився в епіцентрі неясних подій часів історичної Османської імперії , періоду , багатого білими і темними плямами. За сценарієм Касим є негативним персонажем . Для цієї ролі Карелу довелося повністю змінити свій імідж. Слід зазначити , що характер Касима в порівнянні з характером Огуза з фільму « Листопад » дуже динамічний і надактивний . Це безперечно різні типажі .

Фільмографія

  • Одного разу в Османській імперії: Смута
  • Cin geçidi ( 2009 )

  • Чужинець в будинку ( 2006 )
  • Листопад (2006 – 2009)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>