Головна / Гороскоп / Знаки зодіаку / Терези-підлеглий. Знаки Зодіаку

Терези-підлеглий. Знаки Зодіаку

Терези-підлеглий. Знаки Зодіаку

Підлеглий Терези 24.09-23.10

Підлеглий-Терези, як правило, за будь-яких обставин залишається чесним, сумлінним, серйозним працівником, якому сміливо можна довірити найвідповідальніші ділянки роботи.

Можна не сумніватися, що виконана вона буде на найвищому рівні. При цьому Терези не люблять, коли їх опікають.

Поступаючи з людьми дуже тактовно, вони хочуть, щоб до них ставилися так само.

Знак Зодіаку Терези

Свою справу Терези знає грунтовно, якщо не досконально. Якщо керівник має на меті задіяти по максимуму потенціал співробітника, який народився під цим знаком Зодіаку, і отримати гарну віддачу, він повинен надати йому широкий простір для ініціативи.

Коли з Терезами обходяться несправедливо, він йде в себе, замикається і навіть здатний піти звідти, де його оцінити по достоїнству так і не змогли.

Найголовніше для працівників, що народилися під цим знаком, – щоб їх схвалювали і поважали.

Для цього у них є всі підстави, оскільки вони працездатні, розумні, не стоять на місці, а постійно рухаються до досконалості.

Терезам-підлеглому можна сміливо доручати бути представником компанії, в цій ролі його можна вважати незамінним людиною.

Терезам властиво на льоту схоплювати суть будь-якої проблеми.

Напередодні ділової зустрічі Терези все до самих дрібниць продумає, аж до одягу, в якій він туди відправиться.

Коли колектив стикається зі складною ситуацією, Терези-підлеглий надасть допомогу не тільки блискучим порадою, а й стане працювати разом з іншими засукавши рукава.

Для Терезів характерно прагнення до отримання якомога більшого обсягу знань.

Як правило, крім основного своєї справи, Терези-підлеглий займається вивченням і додаткового, причому осягає його не поверхово, а дуже грунтовно.

Доброзичливі Терези часто посміхаються, причому в їх усмішках немає лицемірства і фальші.

Підлеглих, народжених під цим знаком, не треба примушувати до участі в громадській роботі – вони самі займаються цим із задоволенням.

Терези дуже люблять встановлювати справедливість.

Коли до них відносяться саме так, поважають їх, тоді навколо Терезів немов сама собою створюється спокійна, дуже комфортна атмосфера, наповнена теплом і щирим дружелюбністю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>