Головна / Гороскоп / Телець знак зодіаку характеристика

Телець знак зодіаку характеристика

Характеристика знаків Зодіаку

Знаки Зодіаку – це 30 – градусні ділянки екліптики , а відлік знаків Зодіаку по місяцях починається від точки весняного рівнодення по ходу руху Сонця. У кожному знаку Зодіаку Сонце перебуває близько місяця і переходить в інший знак в двадцятих числах кожного місяця. Часто знаки Зодіаку плутають з зодіакальними сузір’ями . Однак знаки Зодіаку не є сузір’ями – це 12 рівних частин , на які поділено пояс екліптики ( а зодіакальних сузір’їв 13 , тринадцятий – сузір’я Змієносця ) . Астрологічні знаки Зодіаку по місяцях отримали свої назви від найближчих до них сузір’їв.

Характеристика знаків Зодіаку заснована на положення Сонця в момент народження людини. Ще в давнину люди помітили , що проходячи через 12 знаків Зодіаку , Сонце в кожному з них має своє неповторне вплив на людину та її долю. Положення Сонця в тому чи іншому астрологічному знаку Зодіаку дозволяє зробити висновок про потенціал людини і його мотиви , показує ступінь завзятості , витривалості , цілеспрямованості , а також говорить про внутрішнє і зовнішнє розвитку людини. Від розташування Сонця в астрологічному знаку Зодіаку залежить те , що дуже важко піддається коригуванню протягом життя , в тому числі темперамент , погляди на життя , здатності і недоліки.

Але крім Сонця є ще вісім планет і Місяць , які також впливають на життя людей. Ці планети можуть знаходитися не в Вашому сонячному знаку Зодіаку , а в інших знаках , і в такому випадку Ви будете значно відрізнятися від загального опису Вашого знака Зодіаку . Однак , незважаючи на те , що люди одного астрологічного знака Зодіаку можуть істотно відрізнятися один від одного , загальна характеристика знака Зодіаку в будь-якому випадку відображає риси , властиві більшості представників цього знаку Зодіаку .

ЗНАКИ ЗОДІАКУ по місяцях :

Знак Телець

Телець – другий знак Зодіаку . Його символ – голова і роги бика. Це символ сили волі , завзяття та розвитку . Телець – знак Землі , фіксований . Управитель знака Телець – Венера. Екзальтація Місяця. Вигнання Марса. Падіння Урана .

Знак Телець – символ міцності і надійності в Зодіаку.

Тельці сильні, впевнені в собі , працездатні , терплячі і розважливі . Їм притаманний практичний розум і грунтовність. Вони наполегливі у досягненні мети , вміють довго , планомірно і старанно працювати , домагаючись , зрештою , бажаного результату. Водночас любов до прекрасного , скоєного допомагають Тельцям щасливо поєднувати високі ділові якості , вміння міцно стояти на ногах з почуттям гармонії і прагненням привнести її в навколишній світ.

Місяць знаходиться в екзальтації в цьому знаку Зодіаку, тому Телець від природи дуже чутливий і володіє відмінною інтуїцією , яку він використовує в справах земних і практичних. Люди цього знаку зазвичай впевнені в собі. Для них , безумовно , важливе створення матеріальної основи комфортного існування . Емоційність Тельця знаходить вихід у прихильності до сім’ї і будинку , яким він приділяє багато уваги. Будинок Тельця , як правило , – повна чаша , він завжди робить запаси найрізноманітніших речей , особливо продуктів харчування.

Уран тут в падінні , тому Тельці люблять розмірений, постійний уклад життя і ненавидять нестабільність і всякі несподіванки. За характером Телець – консервативний , не любить нововведень , переїздів , змін у встановленому розпорядку , звичках , планах. Звідси ж – постійність почуттів , вірність , відданість , надійність. Тельці поважають традиції. Це людина ощадливий , економний , акуратний . Як правило , Тельці люблять щось робити своїми руками , збирати колекції і обов’язково мають якесь хобі.

Марс в цьому знаку Зодіаку Телець знаходиться у вигнанні , тому Тельцям властиво повільно розгойдуватися. Телець душевно спокійний , вивести його з рівноваги може тільки щось надзвичайне , але тоді він довго не заспокоюється.

Венера часто допомагає людям знака Тельця знайти себе в музиці , літературі , художній творчості , а також у фінансах , політиці , торгівлі , адмініструванні , в сфері управління.

У любові Телець ніжний , пристрасний і відданий , але при цьому дуже ревнивий . Ревнощі часто доводить Тельців до люті. Однак він вміє і прощати. Шлюб для нього є однією з фундаментальних цінностей життя , а тому заради його збереження Телець може піти на багато що. Йому подобаються красиві , сильні , ” видатні ” партнери , які привертають увагу оточуючих. Якщо знак Телець вкладає у щось свої сили , засоби.

Сильні сторони характеру знака Телець: завзятість , практичність , працьовитість , розуміння мистецтва і краси природи , любов до життя і вміння доставляти радість , створювати комфорт в матеріальному і чуттєвому відношенні. Можливі недоліки : упертість , консерватизм , жадібність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>