Головна / Карти Таро. Значення карт Таро

Карти Таро. Значення карт Таро

78 карт (арканів) колоди Таро діляться на Старші і Молодші. Старших Арканов мало – всього 22 . Однак , за глибиною і значущістю трактувань вони , безсумнівно , найважливіші карти в колоді , бо зазвичай символізують життєві віхи і події, які можуть мати принципове значення для майбутнього. Деякі розклади і зовсім використовують тільки значення карт Таро з числа Старших Арканів.

Молодших Арканів в колоді 56. Вони діляться на 4 масті (за аналогією з гральними картами) по 14 карт і охоплюють всі відтінки і характеристики подієвого , емоційного , особистісного плану нашого повсякденного існування . Умовно Молодші аркани підрозділяють на числові і придворні. Значення числових карт Таро дає інформацію , яка , з одного боку , враховує сутність даного числа , а з іншого – стихію масті. Таких стихій чотири . Розподілені вони так : Жезли (др. назви – Скіпетри , Палиці ) підпорядковані Вогню , Кубки ( Чаші ) – Воді , Мечі – Повітрю , Монети ( Пентаклі , Диски ) – Землі.

Значення карт Таро з числа придворних можуть мати двояку розшифровку. По-перше , у кожної з них є тлумачення (подібне будь-який інший карті в колоді ) подій , почуттів і т.п. А , по-друге , саме придворні аркани часто трактуються як конкретні люди , причому , враховуючи найменування ( Паж , Лицар і т.д. ) і масть , можна зрозуміти, під яким знаком Зодіаку народився людина, який її вік , професія і пр.

Ми пропонуємо вам всебічну, розгорнуте значення кожної карти Таро при ворожінні, яке охоплює як положення даної карти в розкладі (пряме, перевернуте) і поєднання з іншими картами , так і можливість отримувати докладні відповіді на запитання з різних сфер життя.

Значення карт Таро (Старші Аркан)

Суд карта тароСуд ( ХX старший Аркан )

Значення карт Таро ( Молодші Аркан )

До молодших Арканів Таро відносяться наступні чотири масті , які в різних колодах можуть називатися по- різному: Мечі ( Шпаги ) , Жезли ( Палиці ) , Кубки ( Чаші ) і Монети ( Динарії , Пентаклі ) . Різні назви – це відображення естетичного смаку в різних дизайнах карт , однак головне значення залишається незмінним. Кожна масть складається з 14 -ти карт , починаючи з Туза , продовжуючи числами з 2 -х до 10 -ти , і завершуючись чотирма картами: Паж , Лицар , Корольова та Король. Кожна масть об’єднана спільною тематикою : Кубки – емоції і почуття , Монети управляють фізичним світом , Мечі символізують проблеми , а Жезли вказують на дії.

Кожна з чотирьох мастей також представляє собою один з чотирьох елементів : землі , повітря, вогню і води.

  • Земля символізує практичність , повсякденне життя і гроші.
  • Повітря символізує ідеї , натхнення і творчість (у широкому розумінні).
  • Вогонь символізує енергію , духовність і очищення.
  • Вода символізує емоції , інтуїцію і здоров’я.

Жезли ( Палиці )

Кубки (Чаші)

Мечі (Шпаги)

Монети (Пентаклі)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>