Головна / Знамениті / Біографії зірок / Тарду Флордун ( Tardu Flordun )

Тарду Флордун ( Tardu Flordun )

Біографія

Тарду Флордун народився в Анкарі в 1972 році. У 23 роки він вирішує повторити шлях свого батька , який також був відомим актором , і в 1995 році вступає на факультет театрального мистецтва в університет Хаджеттепе .

У роки студентства однокурсники дали Тарду досить неприємне прізвисько « гарненька пика » або « pt » , але юнак особливо не переживав з цього приводу. На той час йому дуже добре вдавалося поєднувати виконання коротких ролей в кіно і театрі і навчання . І незважаючи ні на що , молодому Тарду Флордуну вдалося закінчити своє навчання в університеті з відзнакою.

У 2005 році , після зйомок з Пинар Алту в серіалі «Непроханий Гість» до Тарду приходить перший успіх . Далі зйомки з Джейд Дювенджі в кінокартині « Bir Varm Bir Yokmu » і серіал « Ak Oyunu ».

У 2006 році турецького актора запрошують зіграти роль в серіалі « 1001 ніч » , і він з радістю погоджується , так як раніше він грав лише комедійні ролі і ролі романтичних персонажів , а Тарду так хотілося зіграти роль драматичного виконавця. Також , на участь в картині його дуже підкупив зірковий склад акторів: Бергюзар Корель , Халіта Ергенч і Джейда Дювенджі . Кожен з акторів-початківців мріє зіграти в одній кінокартині з цими талановитими акторами.

На наступний рік телебачення Туреччини облітає шокуюча новина: Флордун потрапляє до в’язниці. Як виявилося , він був затриманий за ножове поранення , яке він наніс жінці . За цей свій вчинок Тарду глибоко розкаявся , і після 27 днів ув’язнення під вартою , актора відпустили.

У 2012 році турецькому акторові довелося зробити дуже нелегкий вибір : він повинен був вибрати між двома картинами – серіалом « Любов і покарання » і картиною « Mukkemmel çift ». Актор зробив свій вибір на користь « Mukkemmel çift » , але , на жаль , у зв’язку з маленькими рейтингами , серіал незабаром закрили , а серіал « Любов і покарання » став досить популярним як в Туреччині , так і за її межами , тому Флордун потім дуже шкодував , що зробив неправильний вибір. На сьогоднішній день турецька актор бере участь у новому проекті – серіалі під назвою « Srat ».

Фільмографія

  • Takim : Vatan sana canim feda ( 2011 )
  • Бехзат : Я поховав своє серце ( 2011 )
  • Ця жінка ( 2007 )
  • Sözün bittigi yer ( 2007 )
  • Туман і ніч ( 2007 )
  • 1001 ніч ( 2006 – 2009 )
  • Названий Гість ( 2005 )
  • Leoparin kuyrugu ( 1998 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>