Головна / Знамениті / Біографії зірок / Тансел Онгел ( Tansel Öngel )

Тансел Онгел ( Tansel Öngel )

Біографія

Зірка легендарного серіалу ” Чудове століття ” і кумир мільйонів Тансел Онгел народився 24 вересня 1976 . Дитинство і юність він провів у невеликому містечку Газиантепе. Після успішного закінчення школи Тансел проходив навчання на акторському факультеті інституту культури .

Свою акторську кар’єру він розпочав у 2004 році з дрібних театральних ролей.

Кінематографічним дебютом для Тансела в 2004 став серіал ” Uy basuma gelenler ” , а через рік актор знявся в міні -серіалі ” Güz yangini ” . У 2007 році був ще один серіал , але з великою кількістю серій.

У романтичній мелодрамі “Не можу сказати прощавайТансел зіграв Керима . Оповідання серіалу будується на щасливого сімейного парі , якій доводиться проходити через випробування долі . Дружина Керима раптово дізнається про те , що у неї рак. Їй вдається позбутися від пухлини , але тепер вона не зможе порадувати свого чоловіка дітьми. Через 2 роки актора запрошують в серіал “Хіба це серце тебе забуде ? ” .

Широку популярність актор придбав в 2011 році, коли на світові екрани вийшов серіал ” Чудове століття ” . Танселу дісталася неоднозначна роль , він зображує позашлюбного сина вельможі Андреа Грітті . Герой Онгела , наполовину грек , наполовину італієць , відрізняється бурхливим вдачею і гарячим характером , проте йому вдається завоювати прихильність султана Сулеймана Пишного . Протягом чотирьох сезонів Тансел радував своїх шанувальників , але раптово зник з серіалу , а на його місце прийшов інший актор. Фанати Онгела не знаходили собі місце , дивуючись , як такого талановитого Тансела могли прибрати з картини. Пізніше з’ясувалося , що актор сам пішов з серіалу – йому надійшла цікава пропозиція від театрального режисера , від якого Тансел , як любитель справжнього мистецтва , не зміг відмовитися.

В даний час актор зі своєю дружиною Озге Оздере раніше проживає в Туреччини і знаходиться в очікуванні цікавих пропозицій.

Фільмографія

  • Не турбуйтеся про мене ( 2012 )
  • Чудовий століття ( 2011 )
  • Хіба це серце тебе забуде ? ( 2011 )
  • Не можу сказати прощавай (2007 – 2008)
  • Güz yangini ( 2005 )
  • Uy basuma gelenler ( 2004 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>