Головна / Гадання / Сила: значення карти Таро

Сила: значення карти Таро

Сила: значення карти Таро

Сила (XI старший аркан Таро)

Сила (XI старший аркан Таро): значення карти Таро

Основне значення карти
Пряме положення Сила – це сміливість, безстрашність, життєва енергія, пристрасність.

У цьому Арканов прихована величезна сила, заснована на внутрішній впевненості у власній правоті, а ще – на усвідомленні пріоритету моральної, духовної сили над фізичною.

Цей Аркан символізує саме ту силу, яка розуміється інстинктом, чуттям, на противагу силам вищого порядку, пов’язаних з містикою і тонким сприйняттям.

У комбінації з іншими картами можна більш точно зрозуміти, яка точка або напрямок додатка (дії) Сили.

  • Наприклад: із жрицями цей Аркан означає здатність зберігати таємниці (або ж його можна розглядати як гарантію того, що таємниця не буде розкрита);
  • з Колесом Фортуни – можливість «схопити удачу за хвіст»;
  • зі Справедливістю – вміння судити об’єктивно і т.д.

Перевернуте положення Сила в перевернутому положенні інтерпретується як нездатність придушити в собі первісні інстинкти, як груба сила, як втрата самоконтролю.

Людина, якого характеризує цей Аркан, напевно неврівноважений, слабкий, а може бути, в даний момент відчуває внутрішній розлад.

У розкладах на ситуацію перевернута Сила може розглядатися як конфліктність, відсутність гармонії, деспотизм, різного роду зловживання.

Крім цього, перевернута Сила може бути витлумачена як небажане втручання інших людей в долю, в ухвалення рішень;

саме так слід трактувати Силу в перевернутому вигляді, якщо в парі з цим Арканом випадає одна з придворних карт (Паж, Лицар, Король, Королева).

Особливо негативним виявляється значення перевернутої Сили, якщо вона випадає з картами, які самі по собі мають негативне значення, – з повішеними (тоді Аркан означає марність зусиль через їх прямолінійності і надмірної напористості), з Дияволом (несдержіваемая агресія), з Вежею ( руйнівну дію гніву) і т.п.

Любов і відносини
Пряме положення Для розкладів на відносини Сила може позначати пристрасть, енергійність, сексуальну активність (особливо в поєднанні з Шісткою Кубків), потужний темперамент.

Коли сімейну пару характеризує Сила, то це означає, що їй не загрожує рутина і сіра буденність;

відносини між цими людьми завжди будуть сповнені емоцій і пристрасності.

Дуже характерні деякі комбінації Сили з іншими Арканами.

  • Наприклад: Сила з Судом свідчить про те, що людина, нарешті, переборе власну нерішучість і зізнається в любові (або зробить пропозицію руки);
  • Сила з Десяткою Кубків символізує приголомшливі хвилини, проведені з коханим (коханою).

Перевернуте положення Перевернута Сила для сфери взаємин – це драматизм почуттів, розбрати, впадання у крайнощі.

Цей Аркан в перевернутому вигляді говорить про те, що люди не бажають виявляти взаємну терпимість і поступливість.

А ще – про те, що один з них намагається придушити, підпорядкувати собі іншого.

Крім цього, якщо при ворожінні на людину йому випала перевернута Сила в парі з Колісницею, то це вказує на нестабільність його почуттів;

в парі з Закоханими – на те, що людину «водять за ніс» обіцянками одружитися (вийти заміж).

Кар’єра
Пряме положення Сила, що випадає в розкладах на кар’єру, свідчить про велике бажання працювати без утоми, рухатися вперед, про ентузіазм і значної мотивації у професійній діяльності.

Як правило, цей Аркан показує, що має місце творчо-творчий погляд на свої обов’язки.

Особливо вдалим є поєднання Сили з Магом, бо тут бажання досягти успіху супроводжується великими можливостями для цього.

А разом з Імператором Сила говорить про те, що перед нами чудовий організатор і відмінний керівник, який вміє навести і підтримати порядок в будь-якому колективі.

Перевернуте положення Перевернута Сила – це повна відсутність свободи дій, найжорстокіший контроль з боку керівництва (наприклад, в поєднанні з іерофантов).

Або відступ перед труднощами через невір’я в свої сили і можливості.

Якщо Сила в перевернутому вигляді випадає разом з Блазнем, то це означає розтрату зусиль та енергії на предмети нестоящее, незначні.

А поруч з відлюдником перевернута Сила трактується як перевагу піти убік, вийти зі справи замість того, щоб боротися за успіх.

Порада карти Таро
Справах, за які ви беретеся, віддавайте себе всього, не стримуйте і своїх почуттів перед тим, хто вам доріг. Але в критичних ситуаціях (під час сварок, змагання, прийняття рішень) не дозволяйте емоціям здобувати над собою верх, навчитеся приборкувати свій темперамент.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>