Головна / Календар / Святкові і вихідні дні на Новий 2015 рік

Святкові і вихідні дні на Новий 2015 рік

Ще не закінчився цей рік, а багато хто вже поспішають дізнатися святкові та вихідні дні на новий 2015 рік. Для когось це просто порожня цікавість або бажання уточнити, на скільки днів можна забути про роботу і віддатися. Але є ще одна категорія людей, яким знати святкові та вихідні дні на новий 2015 рік просто необхідно. Мова йде про тих людей, які відмовилися від звичних стереотипів і не збираються проводити новорічні свята в колі сім’ї. А мріють про щось нове і незвичайне.

Все частіше наші співвітчизники влаштовують собі справжні новорічні канікули і відправляються на відпочинок в інші країни. Таке рішення не приймається в один день, подорож необхідно планувати заздалегідь. Але неможливо будувати плани, а тим більше замовляти путівки, якщо невідомо, які святкові та вихідні дні на новий 2015 рік.
Ну що ж спробуємо розібратися з цим питанням. В плані відпочинку Новий рік не розчарує. Цілком вистачить часу не тільки досхочу повалятися на дивані, але і вирушити у чарівну подорож. З двадцяти шести святкових днів наступного року, одинадцять припадають саме на новорічні канікули. І це з урахуванням того, що один день буде перенесений на травневі свята. Про це повідомила журналістам Любов Єльцова, міністр праці і соціальних відносин РФ. Слід зауважити, що проект постанови, що встановлює святкові та вихідні дні на новий 2015 рік і переноси повністю відповідає Трудовому кодексу.
Календар 2015

А тепер трохи детальніше. Відпочивати росіяни будуть з першого по одинадцяте січня. Початок року припадає на четвер. А значить, вихідні третього і четвертого січня збігаються з новорічними канікулами, встановлених Трудовим кодексом. Нагадаємо, що згідно з цим документом, новорічними канікулами вважаються дні з першого по восьме січня. Сьомого січня ми відзначаємо Різдво.
Наступний тиждень, за винятком п’ятниці дев’ятого січня, повністю призначена для відпочинку. Щоб не розбивати вихідні, уряд вирішив здвоєний вихідний третього січня перенести на цю п’ятницю. До речі, четверте січня перенесуть на четверте травня, збільшивши тим самим тривалість травневих свят до семи днів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>