Головна / Календар / Свята в травні 2014 ( календар свят)

Свята в травні 2014 ( календар свят)

Як правило , у багатьох з нас травень місяць асоціюється зі святами , тривалими вихідними , а також з відпочинком на природі і т.д. Але на даній сторінці , ми з’ясуємо, які очікуються свята в травні 2014 року, причому всі без винятку – як державні , міжнародні , професійні так і церковні (православні ) .

Календар свят на травень 2014 року, який Ви можете побачити нижче , складається з великої кількості святкових днів , всі їх ми перераховувати не станемо , а назвемо лише найголовніші і почнемо мабуть з церковних свят. Отже в травні 2014 практично щодня православна церква відзначатиме різні свята чи дні пам’яті святих , але найголовнішим травневим церковним святом стане Вознесіння Господнє , яке цього року відзначається двадцять дев’ятого травня.

Крім цього , свята в травні 2014 представлені і святом Весни і Праці ( 1.05 ) і звичайно ж Днем Перемоги ( 9.05 ) , докладно про вихідні в ці святкові дні читайте в статті – як відпочиваємо на травневі свята 2014 .

Докладний календар усіх свят на травень 2014 виглядає наступним чином:

Свята в травні 2014 ( календар свят)

Як видно з таблиці , в травні 2014 буде дуже багато професійних святково. днів , наприклад : день свободи друку , астрономії , водолаза , шифрувальника , радіо , медсестер , сім’ї , метрополітену , кадровика філолога , підприємця , метролога , прикордонника , адвоката і т.д.

Як правило , у багатьох з нас травень місяць асоціюється зі святами , тривалими вихідними , а також з відпочинком на природі і т.д. Але на даній сторінці , ми з’ясуємо, які очікуються свята в травні 2014 року, причому всі без винятку – як державні , міжнародні , професійні так і церковні (православні ) . ...

Review Overview

User Rating: 4.85 ( 1 votes)
0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>