Головна / Гороскоп / Сумісність за східним гороскопом

Сумісність за східним гороскопом

Східний гороскоп користується великою популярністю завдяки не тільки досить докладним описам типів особистості людини , а й характеристиці відносин, що виникають між людьми різних знаків . Більш того , згідно східної системі уявлень про світ , саме взаємини зумовлюють події , які мають місце в житті кожного.

Важко з цим не погодитися , адже ми живемо серед людей і весь час з ними взаємодіємо . Від того , наскільки вдало і гармонійно складається це спілкування , залежить не тільки настрій , але і більш глобальні речі: сімейне щастя , кар’єра , матеріальна забезпеченість.

Вивчивши сумісність за східним гороскопом , ви можете своєчасно скоригувати свої відносини з людьми , які відіграють у вашому житті важливу роль.

Визначити свій знак за східним гороскопом

Щур – Щур
Якщо зійдуться два Щура, їх союз буде вельми трепетним і ніжним. Однак повну схожість характерів може з плином часу зробити його нудним.

Щур – Бик
Відмінна сумісність очікує Бика і Пацюка , оскільки обидва не тільки вміють , але і люблять працювати , а також знають рахунок грошам. Бик подарує вічно турбується Пацюкові відчуття психологічного комфорту і безпеки. Справжнє почуття дасть їй сили залишатися до кінця своїх днів відданим партнером.

Щур – Тигр
Відносини Щури і Тигра можливі тільки в тому випадку , якщо обидві сторони підуть на компроміс , підкоригують свої життєві плани і свої зв’язки із зовнішнім світом. Якщо цього не буде , то Тигра стане дратувати відсутність у партнері інтересу до якихось глобальних речей , адже Щури воліють спокійне життя і методичне заробляння грошей. Крім того , може все зруйнувати люта ревнощі Тигра. Більш вдалі перспективи очікують Тигра і Пацюка , якщо перший – чоловік. У їх житті будуть любов , повна згода , хороша забезпеченість , але, знову ж , за умови , що обидва партнера змінять своє ставлення до навколишньої дійсності.

Щур – Кролик
Кролика і щура категорично не рекомендується зв’язуватися один з одним. І другий абсолютно не варто плекати ілюзій з приводу « м’якості і пухнастості » партнерів.

Щур – Дракон
Велика кількість Драконів не вступають в шлюб , адже для них вільна , не обтяжена обов’язками життя набагато краще ланцюгів Гіменея . Проте якщо йдеться про шлюб , то найоптимальнішим варіантом буде Криса. Вона « на повну котушку » скористається благами , привнесених в її життя Драконом , але і сама зробить для нього дуже багато чого. Насамперед, вона буде йому все прощати , включаючи байдужість до своєї персони , навчить його більш критично мислити і любити гроші , і партнер оцінить все це по гідності.

Щур – Змія
Союз Щура і Змії цілком може скластися , але друга буде щасливішим , ніж її партнер – Криса. Відчуваючи себе закоханої , Щур готова пробачити чи не всі , але легковажність Змії напевно буде дуже глибоко її ображати. Крім того , вона довго навряд чи зможе витримати тиск партнера.

Щур – Кінь
Катастрофою можуть закінчитися відносини Конів, особливо якщо вона Вогняна , і Щура : між цими двома божевільними то і справа будуть проскакувати іскри , з яких одного разу може зайнятися полум’я . Особливо ймовірно такий розвиток подій , якщо Щур – чоловік.

Щур – Коза
Якщо людина, що народилася в рік Кози , побачить, що у Щури багато грошей , то тут же перетвориться на її гарячого шанувальника . Їх союзом Коза буде вельми задоволена , тому що її очікує комфортна , спокійне життя . Зате Пацюкові , в свою чергу , навряд чи припадуть до смаку капризи , зніженість , викрутаси навіженої Кози , тому малоймовірно , що її терпіння вистачить на тривалі відносини .

Щур – Мавпа
У Щури і Мавпи дуже непогана сумісність – за рахунок того , що будь-які вчинки чарівною Мавпи не викличуть у ній роздратування і внутрішнього протесту . Закохані Щури готові прощати зачарувала їх Мавпам практично все і пронести свою любов через все життя. У свою чергу , партнери в суспільстві Щурів відчуватимуть себе дуже комфортно . Більше того , для Мавпи Щур є найбільш підходящим партнером.

Щур – Півень
Навряд чи можна розраховувати на гармонію Півня і Щура . Цей союз має шанси на існування , тільки якщо Щур відчуває до настільки не схожих на неї партнеру щире , глибоке почуття. Дуже важливим для їхнього союзу є ставлення до грошей. Якщо Щури ставляться до них досить трепетно ​​і дбайливо , намагаючись побільше заробити , то Півень схильний швидко і без роздумів пускати на вітер наявні у нього в розпорядженні кошти. « Нікчемний метал » спроможний зіграти фатальну роль у долі їхніх стосунків.

Щур – Собака
У відносинах Собаки і Щура кожен матиме свою вигоду , проте перший союз принесе більше задоволення . Вона отримає спілкування з розумною партнером , турботу , хорошу забезпеченість. Пацюкові , в свою чергу , дістанеться надзвичайна відданість. Скільки часу вони зможуть провести в товаристві один одного – залежить від їхнього бажання .

Щур – Кабан
У народилися в рік Кабана і Щура можуть скластися відмінні відносини і дуже перспективний союз . Кабан має хороший , легкий характер. Крім того , обидва партнера вміють добре заробляти і володіють розвиненим інтелектом , а тому їм простіше знайти спільну мову. Від Щура буде потрібно не злякати милого , довірливого Кабана зайвої агресивністю.

Бик – Щур
Відмінна сумісність очікує Бика і Пацюка , оскільки обидва не тільки вміють , але і люблять працювати , а також знають рахунок грошам. Бик подарує вічно турбується Пацюкові відчуття психологічного комфорту і безпеки. Справжнє почуття дасть їй сили залишатися до кінця своїх днів відданим партнером.

Бик – Бик
Союз двох Биків, двох матеріалістів і консерваторів , буде просто прекрасним . Спільне життя їм не набридне і зробить щасливими людьми.

Бик – Тигр
У Тигра і Бика дуже погана сумісність. Обидва борються за владу в сім’ї , але Бик володіє більшою силою. Тигр змушений буде або піти , або скоритися , якщо йому не хочеться опинитися розтоптаним . Втім , він може і боротися , і тоді їх життя має всі шанси перетворитися на справжню війну , яка закінчиться тільки тоді , коли партнери один одного просто -напросто знищать.

Бик – Кролик
Союз Бика і Кролика цілком може відбутися , однак разом їм буде непросто. Бик обов’язково стане намагатися управляти Кроликом , чого той просто не терпить. Єдине , що може допомогти в цьому випадку, – дипломатичність Кролика. Особливо сприятливі перспективи відносин між Биком – чоловіком і Кроликом – жінкою. Її природна дипломатичність і дисциплінованість можуть стати вирішальним фактором для розвитку гармонійних відносин.

Бик – Дракон
У Бика і Дракона дуже мало шансів мати гармонійні стосунки . За лідерство вони будуть битися буквально у всьому. Консервативність , приземленість , практицизм і деяка грубуватість першого швидко викличуть роздратування і нудьгу у яскравого , непосидючого Дракона , чиє місце проживання – небо.

Бик – Змія
Якщо у Бика будуть відносини зі Змією , то їх може очікувати прекрасна сумісність , але за низки умов . Бик хоче головувати в їх будинку і з задоволенням цілком присвятить себе сім’ї. Змія з готовністю надасть йому подібну можливість , а її чіпких , «залізних» обіймів Бик навіть не помітить. Але головне , щоб він залишався в повному невіданні щодо інтрижок свого партнера , адже життя Змії часто буває наповнена бурхливими еротичними пригодами ( які , втім , не заважають їй залишатися в сім’ї) . Якщо все це випливе назовні , то пару чекає катастрофа.

Бик – Кінь
Навряд чи складеться союз Бика і Коні ; швидше за все , він приречений на швидкоплинність . Консервативному Бикові потрібна неподільна влада над партнером , і він буде весь час встановлювати рамки для його свободи . Независимой і налаштованою на лідерство Коні це явно не припаде до смаку . У підсумку вона почне побоюватися Бика і через якийсь час вирветься з його пут.

Бик – Коза
Гармонійні стосунки Бика та Кози малоймовірні. Друга отримає завдяки їм бажаний спокій , але відповісти взаємністю Бикові у неї не вийде , адже для цього вона надто захоплена власною персоною. Козу не влаштовуватиме те, що нею не стануть весь час захоплюватися , та й звернення здасться їй не занадто витонченим. Але , швидше за все , від непостійної капризулі – Кози Бик піде і сам , адже її хронічне невдоволення життям переповнить його чашу терпіння.

Бик – Мавпа
Люди , що з’явилися на світ у рік Бика , будуть зачаровані , зачаровані чарівною Мавпою , її фантазіями . Тільки щастя навряд чи буде чекати їх в такому союзі , особливо Бика , який так і не знайде настільки бажаного для нього спокою. Швидше за все , любити буде тільки він один , а Мавпа лише дозволить себе любити. Коли Бик стане встановлювати свої порядки , подальший розвиток подій залежить від Мавпи. З рівним ступенем ймовірності вона чи піде , або зробить вигляд , що згодна з владою свого партнера.

Бик – Півень
Півня і Бика очікує відмінна сумісність. Однак при цьому від першого буде потрібно відмовитися від своїх домагань на владу в їхньому будинку. Настільки нелюбої багатьма знаками пристрасть Пєтухов до самозамилування , їх бажання покрасуватися Бик стерпить. Єдина умова – щоб усе це відбувалося вдома , а не на публіці. У витонченості партнера Бик абсолютно не потребує , тому Півнем буде цілком задоволений.

Бик – Собака
Відносини революціонерки – Собаки і не терпить змін консерватора – Бика будуть складними , але цілком можуть скластися. Собака дозволить партнеру головувати в їх будинку , адже вона буде бачити , як той його любить. Від Бика буде потрібно не впадати в гнів зайвий раз. Якщо це буде раз за разом повторюватися , Собака спробує для початку з ним поборотися , а потім піде назавжди .

Бик – Кабан
Довгі і гармонійні відносини між Биком і Кабаном навряд чи складуться . Бик занадто консервативний , щоб допустити ситуації , коли компанійський за натурою Кабан відправиться на пошуки того , що цілком міг би отримати і вдома. А Кабан хоч і добрий, але не сприймає надмірної строгості і вже тим більше – тиранії. Він буде побоюватися суворого Бика , а тому навряд чи стане довго терпіти його суспільство. Бикові , який прагне продовжити їх відносини , доведеться перетворитися в набагато більш терпимого людини.

Тигр – Щур
Відносини Щури і Тигра можливі тільки в тому випадку , якщо обидві сторони підуть на компроміс , підкоригують свої життєві плани і свої зв’язки із зовнішнім світом. Якщо цього не буде , то Тигра стане дратувати відсутність у партнері інтересу до якихось глобальних речей , адже Щури воліють спокійне життя і методичне заробляння грошей. Крім того , може все зруйнувати люта ревнощі Тигра. Більш вдалі перспективи очікують Тигра і Пацюка , якщо перший – чоловік. У їх житті будуть любов , повна згода , хороша забезпеченість , але, знову ж , за умови , що обидва партнера змінять своє ставлення до навколишньої дійсності.

Тигр – Бик
У Тигра і Бика дуже погана сумісність. Обидва борються за владу в сім’ї , але Бик володіє більшою силою. Тигр змушений буде або піти , або скоритися , якщо йому не хочеться опинитися розтоптаним . Втім , він може і боротися , і тоді їх життя має всі шанси перетворитися на справжню війну , яка закінчиться тільки тоді , коли партнери один одного просто -напросто знищать.

Тигр – Тигр
Якщо зустрінуться на життєвому шляху два Тигра, їх може очікувати повна гармонія. Дружина повністю підкориться чоловіку , стане керуватися його думкою і рішеннями і перетвориться на його вірного соратника. Вона присвятить себе сім’ї і будинку , гріючись в променях любові партнера. У союзі кожен з них дасть другу спокій , в якому вони дуже потребують. Дуже важлива умова – намагатися не ревнувати самим і не провокувати це почуття в партнері : справа в тому , що народилися в рік Тигра просто не в змозі тримати його під контролем.

Тигр – Кролик
Схожість Кролика і Тигра не робить їх союз гармонійним. Лідирувати у відносинах буде перший , оскільки є більш сильною особистістю . З цієї ж причини роман може виявитися перерваним їм буквально в будь-який момент . Досягнення компромісу можливо, але Кролик так і не зрозуміє до кінця партнера – Тигра. Якщо врахувати , що представникам обох знаків притаманна неабияка частка егоцентричності, то навряд чи варто сподіватися на тривалість відносин .

Тигр – Дракон
У Тигра і Дракона може вийти непоганий союз , однак малоймовірно , що ці відносини привнесуть в життя обох заспокоєння і умиротворення – швидше , їх чекають часті зіткнення. Проте у Дракона може вийти впливати на свого грізного партнера і змусити прислухатися до своїх рекомендаціям ( хоч особливо тлумачних вони навряд чи будуть ) . Ця людина привнесе в їх взаємини обережність і силу. Крім того , Драконам притаманне великодушність , а Тигр періодично потребує прощення.

Тигр – Змія
Те , що настільки не схожі один на одного люди , як Тигр і Змія , можуть сподобатися один одному , вже саме по собі малоймовірно . Якщо Змія ризикне мати близькі стосунки з людиною, що народилася в рік Тигра , то її внутрішній і навколишній світ може виявитися зруйнованим . При всьому при цьому союз Тигра , що прагне до ролі беззаперечного лідера , і розумною Змії може мати шанси на існування і навіть може виявитися цікавим , якщо Тигр - це чоловік . У цьому випадку вони можуть знайти спільну мову. Вони обидва не прагнутимуть до утвердження будь-яку ціну свого «я» і стануть жити взаємними інтересами , а тому є ймовірність навіть тривалих відносин .

Тигр – Кінь
Перспективи союзу Коня і Тигра цілком сприятливі , однак від кожного потрібні певні поступки. Дуже ревнивого Тигра (особливо якщо це чоловік) може сильно дратувати тісний зв’язок партнера з зовнішнім світом. Коню варто було б більше рахуватися з його думкою і прийняти владу Тигра як даність. А тому, у свою чергу , треба бути не настільки ревнивим .

Тигр – Коза ( Вівця )
На перший погляд здається , що ніжність , м’якість , сексуальність Кози роблять її і Тигра вельми придатними партнерами. Однак вкрай малоймовірно , що у них можуть скластися стосунки . Коза потребує в загальному захопленні, в публічному визнанні її достоїнств і великій кількості витончених шанувальників. Ревнивий Тигр не стерпить такої поведінки , а Коза буде постійно закочувати у відповідь істерики . Терпіти один одного вони навряд чи зможуть довго. Настільки необхідне Козі відчуття безпеки в її житті буде відсутня .

Тигр – Мавпа
Між Мавпою і Тигром можуть нерідко траплятися сварки , емоційні сплески : Тигру не сподобається обставина, що дотепна Мавпа стане весь час над ним жартувати . Також прийнято вважати , що хитра Мавпа може обдурити , запросто обвести навколо пальця партнера , а тому довіряти їй в чому б то не було йому не варто. Однак поєднанню Тигра -чоловіки і Мавпи – жінки уготована більш щаслива доля – за умови , що обидва стануть ставитися один до одного більш лояльно. Їх любовний човен не розіб’ється об побут через пару років – навпаки , свіжість почуттів залишиться непорушною . Дружина може посприяти тому , що партнер – Тигр замість наполеонівських планів впритул займеться кар’єрою.

Тигр – Півень
Відносини між Тигром і Півнем складатимуться непросто і навряд чи зможуть стати тривалими . Ці темпераментні особи не сприймають керівництва над собою , зате дуже люблять командувати . Крім того , Півень обожнює блищати . Через це якості він буде виглядати в очах Тигра порожнім , нікчемним , причому сімейне життя це буде зачіпати найбільшою мірою .

Тигр – Собака
Хорошу пару можуть утворити Тигр і Собака . Разом їм буде психологічно досить комфортно , адже вони схожі своїми характерами : Тигри постійно перебувають у стані боротьби , а Собаки – затяті противники будь-якої несправедливості . Крім того , людина, що народилася в рік Собаки , буде неймовірно відданим другом своєму партнеру – Тигру .

Тигр – Кабан
У Свині і Тигра може скластися гармонійний союз . Другому життєво важливий спокій , і добродушний , миролюбний Кабан забезпечить спокійне життя своєму улюбленому революціонеру . Войовничі ідеї партнера – Тигра він прийме цілком спокійно і лояльно. Тигр , в свою чергу , подарує відчуття захищеності своемуне настільки впевненому в собі партнеру . У цих розумних людей завжди знайдеться предмет для розмови.

Кролик – Щур
Кролика і Щура категорично не рекомендується зв’язуватися один з одним. І другий абсолютно не варто плекати ілюзій з приводу « м’якості і пухнастості » партнерів.

Кролик – Бик
Союз Бика і Кролика цілком може відбутися , однак разом їм буде непросто. Бик обов’язково стане намагатися управляти Кроликом , чого той просто не терпить. Єдине , що може допомогти в цьому випадку, – дипломатичність Кролика. Особливо сприятливі перспективи відносин між Биком-чоловіком і Кроликом-жінкою. Її природна дипломатичність і дисциплінованість можуть стати вирішальним фактором для розвитку гармонійних відносин.

Кролик – Тигр
Схожість Кролика і Тигра не робить їх союз гармонійним. Лідирувати у відносинах буде перший , оскільки є більш сильною особистістю . З цієї ж причини роман може виявитися перерваним їм буквально в будь-який момент . Досягнення компромісу можливо, але Кролик так і не зрозуміє до кінця партнера – Тигра. Якщо врахувати , що представникам обох знаків притаманна неабияка частка егоцентричності, то навряд чи варто сподіватися на тривалість відносин.

Кролик – Кролик
Якщо пару становитимуть два Кролика, то їх союз буде не стільки невдалим, скільки позбавленим сенсу. Навіть люблять один одного люди будуть прагнути проводити більше часу не разом , а в товаристві друзів . Стихія цих світських , витончених людей – суспільство , де можна продемонструвати всі свої достоїнства і таланти. Кролики – дві кішки , що гуляють самі по собі , яким не потрібно об’єднуватися.

Кролик – Дракон
Союз Кролика і Дракона може скластися вельми вдало. Дракон потребує уваги – і він його отримає сповна. До того ж Кролик вміє бути не тільки уважним , але і дуже тактовним . Він зробить так , що партнер буде відчувати захоплення своєю персоною , розуміти , що його цінують по заслугах. Дракон буде в захваті від світськості свого партнера , однак йому треба відмовитися від управління ним.

Кролик – Змія
Кролик , з трепетом відноситься до комфорту і затишку , може бути цілком відповідним партнером для Змії. Негативно позначитися на відносинах і навіть їх зруйнувати може те, що періодично Змія буде надаватися наодинці , адже Кролик – великий любитель проведення часу в компанії і схильний проводити багато часу поза домом. Змія може відправитися «наліво » у пошуках розради і розваги. Кролик не зможе зрозуміти такої поведінки , а пробачити – тим більше.

Кролик – Кінь
У Коні і Кролика може бути хороша сумісність. Головне – щоб перша терпимо поставилася до його посиденьок з друзями поза домом , до його консерватизму та обережності. Великим плюсом для неї буде те , що Кролик зберігає вірність , особливо якщо Кінь – це жінка і якщо вона пожертвувала заради нього багатьом. Крім іншого , в союзі з Кроликом Кінь отримає бажану свободу дій . Якщо вона не відчуватиме себе через часті отлучек партнера скривдженою і ображеної , все у них складеться відмінно.

Кролик – Коза ( Вівця )
Союз Кролика та Кози може стати просто прекрасним . Будучи натурою тонкою , Кролик буде добре розуміти і відчувати Козу , оцінить гідно її артистизм , який виступить в ролі зближує фактора. Їй буде імпонувати його вміння ставитися до різних ситуацій виважено й обачно . А Кролик , в свою чергу , буде симпатизувати бурхливим фантазіям партнера , не стане звертати особливої ​​уваги на капризи Кози – більше того , створить для неї комфортні умови життя.

Кролик – Мавпа
Відносини в парі Кролика і Мавпи непередбачувані. Друга занадто непосидюча , грайлива і занадто хитра в порівнянні зі спокійним , не приймає інтриг , хитрості , які не люблять танцювати під чужу дудку Кроликом . Малоймовірно , що той стане грати за запропонованим Мавпою сценарієм. Водночас любляча Мавпа перетворюється в дуже прив’язаного до будинку людини. Кролику – великому прихильнику комфорту і затишку – це неймовірно сподобається. Він може бути в союзі з Мавпою і по-справжньому щасливим. Для цього родина , на думку Кролика , не повинна бути багатодітною.

Кролик – Півень
Союз Кролика і Півня буде Не дуже вдалим. Другий зациклений на тому , щоб блищати , причому рамки комфортного будинку занадто вузькі для нього – блиск його має бути видно здалеку. Кролики різко негативно ставляться до їх хвастощів , до схильності звеличувати власні достоїнства, які часто виявляються уявними . Кролик буде чинити перешкоди Півневі , а той отруїть його життя нескінченними претензіями і докорами. Природно , при такому розкладі тривалі відносини між ними неможливі.

Кролик – Собака
Кролики і Собаки – дуже гарні партнери . Завдяки м’якій , безтурботної натурі Кролика Собака може нарешті знайти душевну рівновагу і стати щасливою людиною. Той , у свою чергу , оцінить по заслугах її безмежну відданість.

Кролик – Кабан
Якщо Кролик і Кабан будуть один одному вірні, то їх відносини будуть довгими і щасливими . Перший буде високо цінувати відданість партнера , та й сам він не схильний до зрад . Оскільки сім’ї Кролик часто віддає перевагу компанії друзів , то миролюбність , вміння прощати , нелюбов до будь спорах , властиві Кабанам , дуже знадобляться їх союзу.

Дракон – Щур
Велика кількість Драконів не вступають в шлюб , адже для них вільна , не обтяжена обов’язками життя набагато краще ланцюгів Гіменея . Проте якщо йдеться про шлюб , то найоптимальнішим варіантом буде Щур. Вона «на повну котушку» скористається благами , привнесених в її життя Драконом , але і сама зробить для нього дуже багато чого. Насамперед, вона буде йому все прощати , включаючи байдужість до своєї персони , навчить його більш критично мислити і любити гроші , і партнер оцінить все це по гідності.

Дракон – Бик
У Бика і Дракона дуже мало шансів мати гармонійні стосунки . За лідерство вони будуть битися буквально у всьому. Консервативність , приземленість , практицизм і деяка грубуватість першого швидко викличуть роздратування і нудьгу у яскравого , непосидючого Дракона , чиє місце проживання – небо.

Дракон – Тигр
У Тигра і Дракона може вийти непоганий союз , однак малоймовірно , що ці відносини привнесуть в життя обох заспокоєння і умиротворення – швидше , їх чекають часті зіткнення. Проте у Дракона може вийти впливати на свого грізного партнера і змусити прислухатися до своїх рекомендаціям ( хоч особливо тлумачних вони навряд чи будуть ) . Ця людина привнесе в їх взаємини обережність і силу. Крім того , Драконам притаманне великодушність , а Тигр періодично потребує прощення .

Дракон – Кролик
Союз Кролика і Дракона може скластися вельми вдало. Дракон потребує уваги – і він його отримає сповна. До того ж Кролик вміє бути не тільки уважним , але і дуже тактовним . Він зробить так , що партнер буде відчувати захоплення своєю персоною , розуміти , що його цінують по заслугах. Дракон буде в захваті від світськості свого партнера , однак йому треба відмовитися від управління ним.

Дракон – Дракон
У двох Драконів - однаково потребують постійної уваги і захопленні , амбітних , які не визнають компромісів – погана сумісність. Вони будуть увесь час лаятися , якщо , звичайно, взагалі зможуть терпіти суспільство один одного.

Дракон – Змія
Непогана сумісність чекає Дракона з далекоглядною , мудрою Змією , хоча часом їм може припадати досить складно. Першому сподобається вміння партнера захоплюватися ним , але платити за це обмеженням своєї свободи він навряд чи буде готовий. Найбільш сприятливі перспективи , коли перший – чоловік , а друга – жінка. Дракону буде імпонувати краса, розум коханої , а також можливість нею пишатися .

Дракон – Кінь
У Коня і Дракона можуть бути цілком нормальні відносини , якщо перша постарається бути не настільки егоцентричної і буде час від часу відпускати на адресу партнера компліменти , яких так потребує Дракон. Шанси на вдалий союз підвищуються, якщо Кінь – це представник сильної статі , а Дракон – прекрасного.

Дракон – Коза ( Вівця )
У Кози і Дракона буде дискомфортно спільне життя : кожен з них жадає захоплення і шанування ; їх існування перетвориться на вічну боротьбу за пальму першості. Коза , незважаючи на всю свою симпатію , ніколи не вкажіть захоплень Дракону з тієї простої причини , що найкращою у всіх відносинах буде вважати себе кохану. Терпіння Дракона надовго не вистачить.

Дракон – Мавпа
У Мавпи і Дракона хороша сумісність , що обіцяє тривалі відносини . Перша зверне собі на користь силу і могутність Дракона , а той, у свою чергу , буде керуватися її мудрими порадами. З’єднання мощі першого та хитрості другий в їх відносинах принесе вигоду обом. Позитивно, пом’якшувально діятиме на Дракона навіть гумор Мавпи , хоча вона цілком здатна його іронічно висміяти . Те , що вони один одному потрібні , буде зрозуміло тільки Мавпі , а тому Дракону слід поводитися обачно , щоб не шкодувати потім про втрачене .

Дракон – Півень
Подібні багато в чому один на одного Півень і Дракон можуть скласти непогану пару . Їх ріднить потреба в підвищеній увазі до своєї персони , активність. У цій парі буде прагнути до домінування більш сильний Дракон , але Півень не стане чинити опір , а із задоволенням задіє для власного успіху всі ресурси партнера. Якщо Півень не допускатиме гучних заяв про свою роль лідера , то відносини будуть просто прекрасними.

Дракон – Собака
Собака і Дракон навряд чи можуть розраховувати на стабільність відносин . Критичний розум першим не сподобається партнеру . Будучи по своїй натурі реалістом , скептиком і навіть частково песимістом , Собака , в свою чергу , не дозволить взяти над собою верх людині , в якому бачить стільки недоліків. Для того щоб пробачити таке ставлення до себе , Дракон занадто гордий.

Дракон – Кабан
У Дракона і Кабана можуть скластися тривалі , наповнені гармонією відносини . Закоханий добрий Кабан не поскупилися на щире вираження захвату на адресу свого партнера , що не залишиться непоміченим і неоціненим . Дракон не стане критикувати на Кабана з настільки характерними для нього спалахами гніву , тим більше що і йому великодушність не чуже.

Змія – Щур
Союз Щури і Змії цілком може скластися , але друга буде щасливішим, ніж її партнер – Щур. Відчуваючи себе закоханої , Щур готова пробачити чи не всі , але легковажність Змії напевно буде дуже глибоко її ображати. Крім того , вона довго навряд чи зможе витримати тиск партнера.

Змія – Бик
Якщо у Бика будуть відносини зі Змією , то їх може очікувати прекрасна сумісність , але за низки умов . Бик хоче головувати в їх будинку і з задоволенням цілком присвятить себе сім’ї. Змія з готовністю надасть йому подібну можливість , а її чіпких , «залізних» обіймів Бик навіть не помітить. Але головне , щоб він залишався в повному невіданні щодо інтрижок свого партнера , адже життя Змії часто буває наповнена бурхливими еротичними пригодами ( які , втім , не заважають їй залишатися в сім’ї) . Якщо все це випливе назовні , то пару чекає катастрофа.

Змія – Тигр
Те , що настільки не схожі один на одного люди , як Тигр і Змія , можуть сподобатися один одному , вже саме по собі малоймовірно . Якщо Змія ризикне мати близькі стосунки з людиною, що народилася в рік Тигра , то її внутрішній і навколишній світ може виявитися зруйнованим . При всьому при цьому союз Тигра , що прагне до ролі беззаперечного лідера , і розумною Змії може мати шанси на існування і навіть може виявитися цікавим , якщо Тигр – це чоловік . У цьому випадку вони можуть знайти спільну мову. Вони обидва не прагнутимуть до утвердження будь-яку ціну свого «я» і стануть жити взаємними інтересами , а тому є ймовірність навіть тривалих відносин .

Змія – Кролик
Кролик , з трепетом відноситься до комфорту і затишку , може бути цілком відповідним партнером для Змії. Негативно позначитися на відносинах і навіть їх зруйнувати може те, що періодично Змія буде надаватися наодинці , адже Кролик – великий любитель проведення часу в компанії і схильний проводити багато часу поза домом. Змія може відправитися «наліво » у пошуках розради і розваги. Кролик не зможе зрозуміти такої поведінки , а пробачити – тим більше.

Змія – Дракон
Непогана сумісність чекає Дракона з далекоглядною , мудрою Змією , хоча часом їм може припадати досить складно. Першому сподобається вміння партнера захоплюватися ним , але платити за це обмеженням своєї свободи він навряд чи буде готовий. Найбільш сприятливі перспективи , коли перший – чоловік , а друга – жінка. Дракону буде імпонувати краса, розум коханої , а також можливість нею пишатися.

Змія – Змія
Малоймовірно , що союз двох Змій стане вдалим. Вони обидві весь час прагнутимуть нейтралізувати вплив один одного , при цьому відчайдушно фліртуючи з іншими і потрапляючи в різні пригоди.

Змія – Кінь
Змію і Коня очікує неважлива сумісність. Вибудувати тривалі , гармонійні стосунки завадить непостійність Змії. Зраджена любляча Кінь ніколи не зрозуміє і не пробачить тяги партнера до розваг на стороні. Якщо обман розкриється , ніщо не втримає її в союзі. Втім , Змія може проявити розсудливість і відмовитися від усіх своїх пригод , якщо буде відчувати потребу в відданості і надійності партнера.

Змія – Коза ( Вівця )
Якщо життя зведе Козу і Змію , то гострий розум другий допоможе зрозуміти , що було б краще швидше розійтися. Втім , достатня матеріальна забезпеченість цілком здатна зробити Козу розсудливою і вберегти її від витівок . Заради грошей зніжена Коза може відмовитися від усіх своїх примх і домагань і тим самим врятувати їхні стосунки.

Змія – Мавпа
Про парі Змії і Мавпи можна сказати , що це лід і полум’я . Змія , якій притаманні розважливість і мудрість , захоче мати справу з пристрасною , рвійній , імпульсивної Мавпою тільки в тому випадку , коли у неї виникне незнищенне бажання це зробити. У відносин є шанси , тільки якщо обидві сторони припинять взаємні нападки і заради якоїсь мети об’єднають свої зусилля.

Змія – Півень
У Змії і Півня можуть скластися дуже вдалі відносини , але при цьому від неї потрібно не затьмарити своїм блиском партнера , якому дуже складно це перенести . Змія поділиться з Півнем природною мудрістю , що , безсумнівно , піде того на користь. Між ними буде завжди вестися певна боротьба , однак опір буде мати творчий, а не руйнівний характер. Виступаючи в іпостасі двох філософів , Змія і Півень допоможуть один одному долати власні вади.

Змія – Собака
Між собакою та Змією навряд чи встановиться повне взаєморозуміння. Буде існувати їх союз чи ні – залежить , здебільшого , від Змії. Якщо вона захоче продовження стосунків і постарається зробити так , щоб Собака не помітила її захоплень , то все вийде. Тим більше що Собака найчастіше стурбована глобальними проблемами.

Змія – Кабан
Союз Змії і Кабана цілком може скластися , однак при цьому останньому в ньому доведеться несолодко. Змія буквально паралізує волю свого добродушного партнера , стискаючи його в своїх палких обіймах . Крім того , вона буде постійно змагатися з партнером – Кабаном в дотепності , і той навряд чи буде натхнений такою перспективою . Коли їй набридне бавитися , вона піде , і це заподіє кинутому Кабанові сильну душевну біль.

Кінь – Щур
Катастрофою можуть закінчитися відносини Коні , особливо якщо вона Вогняна , і Щура : між цими двома божевільними то і справа будуть проскакувати іскри , з яких одного разу може зайнятися полум’я . Особливо ймовірно такий розвиток подій , якщо Щур – чоловік.

Кінь – Бик
Навряд чи складеться союз Бика і Коні ; швидше за все , він приречений на швидкоплинність . Консервативному Бикові потрібна неподільна влада над партнером , і він буде весь час встановлювати рамки для його свободи. Незалежною і налаштованою на лідерство Коні це явно не припаде до смаку . У підсумку вона почне побоюватися Бика і через якийсь час вирветься з його пут .

Кінь – Тигр
Перспективи союзу Коні і Тигра цілком сприятливі , однак від кожного потрібні певні поступки. Дуже ревнивого Тигра ( особливо якщо це чоловік ) може сильно дратувати тісний зв’язок партнера з зовнішнім світом. Коні варто було б більше рахуватися з його думкою і прийняти владу Тигра як даність. А тому, у свою чергу , треба бути не настільки ревнивим.

Кінь – Кролик
У Коні і Кролика може бути хороша сумісність. Головне – щоб перша терпимо поставилася до його посиденьок з друзями поза домом , до його консерватизму та обережності. Великим плюсом для неї буде те , що Кролик зберігає вірність , особливо якщо Кінь – це жінка і якщо вона пожертвувала заради нього багатьом. Крім іншого , в союзі з Кроликом Кінь отримає бажану свободу дій . Якщо вона не відчуватиме себе через часті отлучек партнера скривдженою і ображеної , все у них складеться відмінно.

Кінь – Дракон
У Коні і Дракона можуть бути цілком нормальні відносини , якщо перша постарається бути не настільки егоцентричної і буде час від часу відпускати на адресу партнера компліменти , яких так потребує Дракон . Шанси на вдалий союз підвищуються , якщо Кінь – це представник сильної статі , а Дракон – прекрасного.

Кінь – Змія
Змію і Кінь очікує неважлива сумісність. Вибудувати тривалі , гармонійні стосунки завадить непостійність Змії. Зраджена любляча Кінь ніколи не зрозуміє і не пробачить тяги партнера до розваг на стороні. Якщо обман розкриється , ніщо не втримає її в союзі. Втім , Змія може проявити розсудливість і відмовитися від усіх своїх пригод , якщо буде відчувати потребу в відданості і надійності партнера.

Кінь – Кінь
Коли виникають відносини між двома людьми , народженими в рік Коня , це цілий феєрверк пристрастей . Емоційність буде їм заважати , робити взаємини нерівними , але союз буде підтримуватися на плаву , як не дивно , егоїзмом обох партнерів.

Кінь – Коза ( Вівця )
Дуже хороша сумісність чекає Кінь і Козу , які мають між собою багато спільного. При цьому Коні бажано бути досить забезпеченим партнером. Якщо вони будуть один одного підтримувати , то спільними зусиллями зможуть впоратися з найрізноманітнішими проблемами. Через своєю природною егоїстичності і занадто велику зайнятість іншими питаннями Кінь просто не помітить того , що його партнер – Коза мінлива і капризна. У цьому союзі не оселиться нудьга і невдоволення один одним.

Кінь – Мавпа
Буде дуже дивно , якщо проявлять підвищений інтерес один до одного Кінь і Мавпа. Сумісність у них просто відсутня , тому що зрозуміти іншого не буде в змозі жоден з партнерів. Для серйозної Коні хитрість , ловкість Мавпи в любові просто неприйнятні.

Кінь – Півень
Вибудовування відносин між Конем і Півнем буде , швидше за все , безглуздою витівкою . Другому більше подобається обертатися в суспільстві і блищати своїми достоїнствами там , ніж в особистих відносинах. Ставлення Коней до любові набагато більш серйозне. Крім того , набудуть нерозв’язне протиріччя прагнення Півня домінувати , а Коні – бути незалежною.

Кінь – Собака
У Коні і Собаки все має складатися добре. Незалежність Коні не збентежить Собаку , яка , перше, не ревнива , а по-друге , захоплена здебільшого набагато масштабнішими речами , ніж недоліки партнера. Надавши Коні певну частку свободи , Собака може спокійно вирушати рятувати світ і відчувати себе щасливою людиною.

Кінь – Кабан
Відносини Коні і Свині навряд чи будуть наповнені гармонією : все зведе нанівець надмірна егоцентричність і незалежної перше . Однак якщо кінь не буде зациклюватися тільки на собі коханій , то зусилля Кабана зроблять їх союз цілком життєздатним .

Коза – Щур
Якщо людина, що народилася в рік Кози , побачить, що у Щури багато грошей , то тут же перетвориться на її гарячого шанувальника . Їх союзом Коза буде вельми задоволена , тому що її очікує комфортна , спокійне життя . Зате Пацюкові , в свою чергу , навряд чи припадуть до смаку капризи , зніженість , викрутаси навіженої Кози , тому малоймовірно , що її терпіння вистачить на тривалі відносини.

Коза – Бик
Гармонійні стосунки Бика та Кози малоймовірні. Друга отримає завдяки їм бажаний спокій , але відповісти взаємністю Бикові у неї не вийде , адже для цього вона надто захоплена власною персоною. Козу не влаштовуватиме те, що нею не стануть весь час захоплюватися , та й звернення здасться їй не занадто витонченим. Але , швидше за все , від непостійної капризулі – Кози Бик піде і сам , адже її хронічне невдоволення життям переповнить його чашу терпіння.

Коза – Тигр
На перший погляд здається , що ніжність , м’якість , сексуальність Кози роблять її і Тигра вельми придатними партнерами. Однак вкрай малоймовірно , що у них можуть скластися стосунки . Коза потребує в загальному захопленні, в публічному визнанні її достоїнств і великій кількості витончених шанувальників. Ревнивий Тигр не стерпить такої поведінки , а Коза буде постійно закочувати у відповідь істерики . Терпіти один одного вони навряд чи зможуть довго. Настільки необхідне Козі відчуття безпеки в її житті буде відсутня .

Коза – Кролик
Союз Кролика та Кози може стати просто прекрасним . Будучи натурою тонкою , Кролик буде добре розуміти і відчувати Козу , оцінить гідно її артистизм , який виступить в ролі зближує фактора. Їй буде імпонувати його вміння ставитися до різних ситуацій виважено й обачно . А Кролик , в свою чергу , буде симпатизувати бурхливим фантазіям партнера , не стане звертати особливої ​​уваги на капризи Кози – більше того , створить для неї комфортні умови життя.

Коза – Дракон
У Кози і Дракона буде дискомфортно спільне життя : кожен з них жадає захоплення і шанування ; їх існування перетвориться на вічну боротьбу за пальму першості. Коза , незважаючи на всю свою симпатію , ніколи не вкажіть захоплень Дракону з тієї простої причини , що найкращою у всіх відносинах буде вважати себе кохану. Терпіння Дракона надовго не вистачить.

Коза – Змія
Якщо життя зведе Козу і Змію , то гострий розум другий допоможе зрозуміти , що було б краще швидше розійтися. Втім , достатня матеріальна забезпеченість цілком здатна зробити Козу розсудливою і вберегти її від витівок . Заради грошей зніжена Коза може відмовитися від усіх своїх примх і домагань і тим самим врятувати їхні стосунки.

Коза – Кінь
Дуже хороша сумісність чекає Кінь і Козу , які мають між собою багато спільного. При цьому Коні бажано бути досить забезпеченим партнером. Якщо вони будуть один одного підтримувати , то спільними зусиллями зможуть впоратися з найрізноманітнішими проблемами. Через своєю природною егоїстичності і занадто велику зайнятість іншими питаннями Кінь просто не помітить того , що його партнер – Коза мінлива і капризна. У цьому союзі не оселиться нудьга і невдоволення один одним.

Коза – Коза
Союз двох Кіз являє собою вельми цікаве явище . Партнери можуть купати один одного в компліментах і захопленні , вести піднесені , тонкі бесіди … Але ось хто буде матеріально забезпечувати богемний спосіб життя – велике питання.

Коза – Мавпа
Між Козою і Мавпою можливі лише короткочасні стосунки . Якщо у партнера будуть гроші , Коза буде якийсь час цілком задоволена життям. Триватиме це до тих пір , поки Мавпа вдосталь НЕ розважиться і не вирішить , що пора розлучитися. Фантазії Кози – дуже хистка основа для їхнього союзу .

Коза – Півень
У парі Півня та Кози може все скластися вдало , але за умови достатньої матеріальної забезпеченості першого . Сама Коза заробляти на життя не звикла , але їй не сподобається , якщо гроші будуть з’являтися не так швидко , як витрачатися. Півень , як і її партнер , потребує успіху у суспільства . Якщо в парі Козою є представник сильної статі , то навряд чи йому вдасться забезпечити Півня – партнерку достатньою кількістю грошей , щоб та змогла блищати . Але якщо Півень - це чоловік , то заради своєї милою і чарівною Кози він готовий буде піти на все , весь світ поклавши до її ніг .

Коза – Собака
Союз між Козою і Собакою – двома песимістами – не буде вдалим. Реалістка – Собака навряд чи буде потурати фантазіям Кози , які буде вважати суцільними дурницями. Тому бажаною підтримки Козі не бачити. Крім того , Собака може досить швидко розірвати відносини , оскільки з розчаруванням відзначить поверховість і корисливість партнера. Якщо їх співіснування триватиме , то може перетворитися на суцільне нервування .

Коза – Кабан
У Кабана та Кози можуть бути хороші відносини . Завдяки грошам першого Коза може домогтися безпечної і комфортного життя , про яку так мріяла. У Кабана вистачить терпіння для того , щоб не виходити з себе через примхи Кози . Втім , якщо вона буде занадто наполягати на своїх витівках , то Кабан перестане без кінця закривати на це очі. Але при більш сприятливому розвитку подій Коза не стане вередувати і зловживати довірою і наївністю партнера , а обдарує його величезною ніжністю і чарівністю .

Мавпа – Щур
У Щури і Мавпи дуже непогана сумісність – за рахунок того , що будь-які вчинки чарівною Мавпи не викличуть у ній роздратування і внутрішнього протесту . Закохані Щури готові прощати зачарувала їх Мавпам практично все і пронести свою любов через все життя. У свою чергу , партнери в суспільстві Щурів відчуватимуть себе дуже комфортно . Більше того , для Мавпи Щур є найбільш підходящим партнером.

Мавпа – Бик
Люди , що з’явилися на світ у рік Бика , будуть зачаровані , зачаровані чарівною Мавпою , її фантазіями . Тільки щастя навряд чи буде чекати їх в такому союзі , особливо Бика , який так і не знайде настільки бажаного для нього спокою. Швидше за все , любити буде тільки він один , а Мавпа лише дозволить себе любити. Коли Бик стане встановлювати свої порядки , подальший розвиток подій залежить від Мавпи. З рівним ступенем ймовірності вона чи піде , або зробить вигляд , що згодна з владою свого партнера.

Мавпа – Тигр
Між Мавпою і Тигром можуть нерідко траплятися сварки , емоційні сплески : Тигру не сподобається обставина, що дотепна Мавпа стане весь час над ним жартувати . Також прийнято вважати , що хитра Мавпа може обдурити , запросто обвести навколо пальця партнера , а тому довіряти їй в чому б то не було йому не варто. Однак поєднанню Тигра -чоловіки і Мавпи – жінки уготована більш щаслива доля – за умови , що обидва стануть ставитися один до одного більш лояльно. Їх любовний човен не розіб’ється об побут через пару років – навпаки , свіжість почуттів залишиться непорушною . Дружина може посприяти тому , що партнер – Тигр замість наполеонівських планів впритул займеться кар’єрою.

Мавпа – Кролик
Відносини в парі Кролика і Мавпи непередбачувані. Друга занадто непосидюча , грайлива і занадто хитра в порівнянні зі спокійним , не приймає інтриг , хитрості , які не люблять танцювати під чужу дудку Кроликом . Малоймовірно , що той стане грати за запропонованим Мавпою сценарієм. Водночас любляча Мавпа перетворюється в дуже прив’язаного до будинку людини. Кролику – великому прихильнику комфорту і затишку – це неймовірно сподобається. Він може бути в союзі з Мавпою і по-справжньому щасливим. Для цього родина , на думку Кролика , не повинна бути багатодітною.

Мавпа – Дракон
У Мавпи і Дракона хороша сумісність , що обіцяє тривалі відносини . Перша зверне собі на користь силу і могутність Дракона , а той, у свою чергу , буде керуватися її мудрими порадами. З’єднання мощі першого та хитрості другий в їх відносинах принесе вигоду обом. Позитивно, пом’якшувально діятиме на Дракона навіть гумор Мавпи , хоча вона цілком здатна його іронічно висміяти . Те , що вони один одному потрібні , буде зрозуміло тільки Мавпі , а тому Дракону слід поводитися обачно , щоб не шкодувати потім про втрачене .

Мавпа – Змія
Про парі Змії і Мавпи можна сказати , що це лід і полум’я . Змія , якій притаманні розважливість і мудрість , захоче мати справу з пристрасною , рвінь, імпульсивної Мавпою тільки в тому випадку , коли у неї виникне незнищенне бажання це зробити. У відносин є шанси , тільки якщо обидві сторони припинять взаємні нападки і заради якоїсь мети об’єднають свої зусилля.

Мавпа – Кінь
Буде дуже дивно , якщо проявлять підвищений інтерес один до одного Кінь і Мавпа . Сумісність у них просто відсутня , тому що зрозуміти іншого не буде в змозі жоден з партнерів. Для серйозної Коні хитрість , ловкачество Мавпи в любові просто неприйнятні.

Мавпа – Коза ( Вівця )
Між Козою і Мавпою можливі лише короткочасні стосунки . Якщо у партнера будуть гроші , Коза буде якийсь час цілком задоволена життям. Триватиме це до тих пір , поки Мавпа вдосталь НЕ розважиться і не вирішить , що пора розлучитися. Фантазії Кози – дуже хистка основа для їхнього союзу.

Мавпа – Мавпа
Якщо виникнуть відносини між двома Мавпами , разом цим розумним , пристрасним , спритним людям не буде нудно. Завдяки союзу життя обох партнерів перетвориться на більш цікаву і яскраву.

Мавпа – Півень
Сумісність у Півня і Мавпи далеко не блискуча. Спритною , розумною , але разом з тим непосидючій , невгамовної Мавпі буде мало того , що їй вдасться скористатися засобами партнера – вона весь час стане над ним жартувати. Вона вичавить з свого партнера все , що тільки можна , проте навіть це не зможе її задовольнити повністю . Півень не пробачить того , що його довірливістю так нахабно скористалися. Втім , є ймовірність , що Півень за все спільне життя всього цього навіть не помітить , адже діє Мавпа досить віртуозно і тонко.

Мавпа – Собака
Якщо на життєвому шляху зустрінуться Мавпа і Собака , то в цьому союзі складніше доведеться другого . Перша – надто пристрасна , зайво хитра і вертка для чесного , спокійного і відкритого партнера. Собака часто ідеалізує улюблених людей , але коли бачить , що спритна Мавпа намагається будь-яку ситуацію повернути собі на користь , повстає . Водночас Собака буде надзвичайно відданою , варто тільки Мавпі проявляти хоча б трохи більше уваги по відношенню до свого партнера.

Мавпа – Кабан
Між Мавпою і Кабаном цілком можливі дуже хороші відносини , але другий треба навчитися не приймати близько до серця постійні спроби Мавпи змагатися з ним в дотепності . У той же час вона не буде хитрувати і обманювати свого улюбленого Кабана : Мавпа дуже його поважає (більше, ніж представників інших знаків) , хоча обвести навколо пальця вкрай довірливого партнера їй не склало б ні найменшого праці .

Півень – Щур
Навряд чи можна розраховувати на гармонію Півня і Щура . Цей союз має шанси на існування , тільки якщо Щур відчуває до настільки не схожих на неї партнеру щире , глибоке почуття. Дуже важливим для їхнього союзу є ставлення до грошей. Якщо Щури ставляться до них досить трепетно ​​і дбайливо , намагаючись побільше заробити , то Півень схильний швидко і без роздумів пускати на вітер наявні у нього в розпорядженні кошти. « Нікчемний метал » спроможний зіграти фатальну роль у долі їхніх стосунків.

Півень – Бик
Півня і Бика очікує відмінна сумісність. Однак при цьому від першого буде потрібно відмовитися від своїх домагань на владу в їхньому будинку. Настільки нелюбої багатьма знаками пристрасть Півнів до самозамилування , їх бажання покрасуватися Бик стерпить. Єдина умова – щоб усе це відбувалося вдома , а не на публіці. У витонченості партнера Бик абсолютно не потребує , тому Півнем буде цілком задоволений.

Півень – Тигр
Відносини між Тигром і Півнем складатимуться непросто і навряд чи зможуть стати тривалими . Ці темпераментні особи не сприймають керівництва над собою , зате дуже люблять командувати . Крім того , Півень обожнює блищати . Через це якості він буде виглядати в очах Тигра порожнім , нікчемним , причому сімейне життя це буде зачіпати найбільшою мірою.

Півень – Кролик
Союз Кролика і Півня буде Не дуже вдалим. Другий зациклений на тому , щоб блищати , причому рамки комфортного будинку занадто вузькі для нього – блиск його має бути видно здалеку. Кролики різко негативно ставляться до їх хвастощів , до схильності звеличувати власні достоїнства , які часто виявляються уявними . Кролик буде чинити перешкоди Півневі , а той отруїть його життя нескінченними претензіями і докорами. Природно , при такому розкладі тривалі відносини між ними неможливі.

Півень – Дракон
Подібні багато в чому один на одного Півень і Дракон можуть скласти непогану пару . Їх ріднить потреба в підвищеній увазі до своєї персони , активність. У цій парі буде прагнути до домінування більш сильний Дракон , але Півень не стане чинити опір , а із задоволенням задіє для власного успіху всі ресурси партнера. Якщо Півень не допускатиме гучних заяв про свою роль лідера , то відносини будуть просто прекрасними.

Півень – Змія
У Змії і Півня можуть скластися дуже вдалі відносини , але при цьому від неї потрібно не затьмарити своїм блиском партнера , якому дуже складно це перенести . Змія поділиться з Півнем природною мудрістю , що , безсумнівно , піде того на користь. Між ними буде завжди вестися певна боротьба , однак опір буде мати творчий, а не руйнівний характер. Виступаючи в іпостасі двох філософів , Змія і Півень допоможуть один одному долати власні вади.

Півень – Кінь
Вибудовування відносин між Конем і Півнем буде , швидше за все , безглуздою витівкою . Другому більше подобається обертатися в суспільстві і блищати своїми достоїнствами там , ніж в особистих відносинах. Ставлення Коней до любові набагато більш серйозне. Крім того , набудуть нерозв’язне протиріччя прагнення Півня домінувати , а Коні – бути незалежною.

Півень – Коза ( Вівця )
У парі Півня та Кози може все скластися вдало , але за умови достатньої матеріальної забезпеченості першого . Сама Коза заробляти на життя не звикла , але їй не сподобається , якщо гроші будуть з’являтися не так швидко , як витрачатися. Півень , як і її партнер , потребує успіху у суспільства . Якщо в парі Козою є представник сильної статі , то навряд чи йому вдасться забезпечити Півня – партнерку достатньою кількістю грошей , щоб та змогла блищати . Але якщо Півень – це чоловік , то заради своєї милою і чарівною Кози він готовий буде піти на все , весь світ поклавши до її ніг .

Півень – Мавпа
Сумісність у Півня і Мавпи далеко не блискуча. Спритною , розумною , але разом з тим непосидючій , невгамовної Мавпі буде мало того , що їй вдасться скористатися засобами партнера – вона весь час стане над ним жартувати. Вона вичавить з свого партнера все , що тільки можна , проте навіть це не зможе її задовольнити повністю . Півень не пробачить того , що його довірливістю так нахабно скористалися. Втім , є ймовірність , що Півень за все спільне життя всього цього навіть не помітить , адже діє Мавпа досить віртуозно і тонко.

Півень – Півень
Якщо зійдуться дві людини , які народилися в рік Півня , то їх союз приречений , адже ці люди будуть вкрай дратувати один одного і влаштовувати нескінченні сцени. Проте пара може відбутися , але тільки якщо один з партнерів буде мати більш спокійний характер і весь час буде йти на компроміси.

Півень – Собака
Собака і Півень будуть від своєї любовної зв’язку тільки страждати і швидко розлучаться . Перша і не подумає захоплюватися своїм партнером , в якому побачить пустодзвона , чепуруна і взагалі нікчемного людини. Більше того – Собака дозволить собі цинічні висловлювання на його адресу , чим Півень буде вкрай ображений.

Півень – Кабан
Союз Півня і Кабана цілком може скластися. Другий володіє величезним запасом терпіння , яке допоможе йому винести емоційність , агресивність Півня . До примх партнера він поставиться з поблажливістю і не стане звертати на них особливої ​​уваги. Тим більше що , якщо Кабан сам не буде вставати в позу , спалахів агресії з боку Півня може і не бути. І все ж Кабан буде трохи втомлюватися , та й у цілому Півня в цьому союзі очікує більш комфортне життя .

Собака – Щур
У відносинах Собаки і Щура кожен матиме свою вигоду , проте перший союз принесе більше задоволення . Вона отримає спілкування з розумною партнером , турботу , хорошу забезпеченість. Пацюкові , в свою чергу , дістанеться надзвичайна відданість. Скільки часу вони зможуть провести в товаристві один одного – залежить від їхнього бажання .

Собака – Бик
Відносини революціонерки – Собаки і не терпить змін консерватора – Бика будуть складними , але цілком можуть скластися. Собака дозволить партнеру головувати в їх будинку , адже вона буде бачити , як той його любить. Від Бика буде потрібно не впадати в гнів зайвий раз. Якщо це буде раз за разом повторюватися , Собака спробує для початку з ним поборотися , а потім піде назавжди .

Собака – Тигр
Хорошу пару можуть утворити Тигр і Собака . Разом їм буде психологічно досить комфортно , адже вони схожі своїми характерами : Тигри постійно перебувають у стані боротьби , а Собаки – затяті противники будь-якої несправедливості . Крім того , людина, що народилася в рік Собаки , буде неймовірно відданим другом своєму партнеру – Тигру .

Собака – Кролик
Кролики і Собаки – дуже гарні партнери . Завдяки м’якій , безтурботної натурі Кролика Собака може нарешті знайти душевну рівновагу і стати щасливою людиною. Той , у свою чергу , оцінить по заслугах її безмежну відданість.

Собака – Дракон
Собака і Дракон навряд чи можуть розраховувати на стабільність відносин . Критичний розум першим не сподобається партнеру . Будучи по своїй натурі реалістом , скептиком і навіть частково песимістом , Собака , в свою чергу , не дозволить взяти над собою верх людині , в якому бачить стільки недоліків. Для того щоб пробачити таке ставлення до себе , Дракон занадто гордий.

Собака – Змія
Між собакою та Змією навряд чи встановиться повне взаєморозуміння. Буде існувати їх союз чи ні – залежить , здебільшого , від Змії. Якщо вона захоче продовження стосунків і постарається зробити так , щоб Собака не помітила її захоплень , то все вийде. Тим більше що Собака найчастіше стурбована глобальними проблемами.

Собака – Кінь
У Коні і Собаки все має складатися добре. Незалежність Коні не збентежить Собаку , яка , перше, не ревнива , а по-друге , захоплена здебільшого набагато масштабнішими речами , ніж недоліки партнера. Надавши Коні певну частку свободи , Собака може спокійно вирушати рятувати світ і відчувати себе щасливою людиною.

Собака – Коза ( Вівця )
Союз між Козою і Собакою – двома песимістами – не буде вдалим. Реалістка – Собака навряд чи буде потурати фантазіям Кози , які буде вважати суцільними дурницями. Тому бажаною підтримки Козі не бачити. Крім того , Собака може досить швидко розірвати відносини , оскільки з розчаруванням відзначить поверховість і корисливість партнера. Якщо їх співіснування триватиме , то може перетворитися на суцільне нервування .

Собака – Мавпа
Якщо на життєвому шляху зустрінуться Мавпа і Собака , то в цьому союзі складніше доведеться другого . Перша – надто пристрасна , зайво хитра і вертка для чесного , спокійного і відкритого партнера. Собака часто ідеалізує улюблених людей , але коли бачить , що спритна Мавпа намагається будь-яку ситуацію повернути собі на користь , повстає . Водночас Собака буде надзвичайно відданою , варто тільки Мавпі проявляти хоча б трохи більше уваги по відношенню до свого партнера.

Собака – Півень
Собака і Півень будуть від своєї любовної зв’язку тільки страждати і швидко розлучаться . Перша і не подумає захоплюватися своїм партнером , в якому побачить пустодзвона , чепуруна і взагалі нікчемного людини. Більше того – Собака дозволить собі цинічні висловлювання на його адресу , чим Півень буде вкрай ображений.

Собака – Собака
Союз двох Собак може бути вельми вдалим , якби не одне « але»: цих людей відрізняє величезна безкорисливість . Навколишні , звичайно , вдячні Собакам за участь у долі , але годувати їх , забезпечувати їм існування ніхто не буде. Необхідність піклуватися про хліб насущний може ускладнювати їх відносини.

Собака – Кабан
Союз між собакою і Кабаном має всі шанси стати просто ідеальним. Собаці імпонує вміння Кабана радіти життю , яке відобразиться на її душевному стані дуже благотворно . Великодушні і нерідко дуже заможні Кабани отримують взамін любов і безмежну відданість . Партнери будуть добре розуміти і поважати один одного.

Кабан – Щур
У народилися в рік Кабана і Щура можуть скластися відмінні відносини і дуже перспективний союз . Кабан має хороший , легкий характер. Крім того , обидва партнера вміють добре заробляти і володіють розвиненим інтелектом , а тому їм простіше знайти спільну мову. Від Щура буде потрібно не злякати милого , довірливого Кабана зайвої агресивністю.

Кабан – Бик
Довгі і гармонійні відносини між Биком і Кабаном навряд чи складуться . Бик занадто консервативний , щоб допустити ситуації , коли компанійський за натурою Кабан відправиться на пошуки того , що цілком міг би отримати і вдома. А Кабан хоч і добрий, але не сприймає надмірної строгості і вже тим більше – тиранії. Він буде побоюватися суворого Бика , а тому навряд чи стане довго терпіти його суспільство. Бикові , який прагне продовжити їх відносини , доведеться перетворитися в набагато більш терпимого людини.

Кабан – Тигр
У Свині і Тигра може скластися гармонійний союз . Другому життєво важливий спокій , і добродушний , миролюбний Кабан забезпечить спокійне життя своєму улюбленому революціонеру . Войовничі ідеї партнера – Тигра він прийме цілком спокійно і лояльно. Тигр , в свою чергу , подарує відчуття захищеності своєму не настільки впевненому в собі партнеру . У цих розумних людей завжди знайдеться предмет для розмови.

Кабан – Кролик
Якщо Кролик і Кабан будуть один одному вірні, то їх відносини будуть довгими і щасливими . Перший буде високо цінувати відданість партнера , та й сам він не схильний до зрад . Оскільки сім’ї Кролик часто віддає перевагу компанії друзів , то миролюбність , вміння прощати , нелюбов до будь спорах , властиві Кабанам , дуже знадобляться їх союзу.

Кабан – Дракон
У Дракона і Кабана можуть скластися тривалі , наповнені гармонією відносини . Закоханий добрий Кабан не поскупилися на щире вираження захвату на адресу свого партнера , що не залишиться непоміченим і неоціненим . Дракон не стане критикувати на Кабана з настільки характерними для нього спалахами гніву , тим більше що і йому великодушність не чуже.

Кабан – Змія
Союз Змії і Кабана цілком може скластися , однак при цьому останньому в ньому доведеться несолодко. Змія буквально паралізує волю свого добродушного партнера , стискаючи його в своїх палких обіймах . Крім того , вона буде постійно змагатися з партнером – Кабаном в дотепності , і той навряд чи буде натхнений такою перспективою . Коли їй набридне бавитися , вона піде , і це заподіє кинутому Кабанові сильну душевну біль.

Кабан – Кінь
Відносини Коні і Свині навряд чи будуть наповнені гармонією : все зведе нанівець надмірна егоцентрічность і незалежної перше . Однак якщо кінь не буде зациклюватися тільки на собі коханій , то зусилля Кабана зроблять їх союз цілком життєздатним .

Кабан – Коза ( Вівця )
У Кабана та Кози можуть бути хороші відносини . Завдяки грошам першого Коза може домогтися безпечної і комфортного життя , про яку так мріяла. У Кабана вистачить терпіння для того , щоб не виходити з себе через примхи Кози . Втім , якщо вона буде занадто наполягати на своїх витівках , то Кабан перестане без кінця закривати на це очі. Але при більш сприятливому розвитку подій Коза не стане вередувати і зловживати довірою і наївністю партнера , а обдарує його величезною ніжністю і чарівністю .

Кабан – Мавпа
Між Мавпою і Кабаном цілком можливі дуже хороші відносини , але другий треба навчитися не приймати близько до серця постійні спроби Мавпи змагатися з ним в дотепності . У той же час вона не буде хитрувати і обманювати свого улюбленого Кабана : Мавпа дуже його поважає (більше, ніж представників інших знаків) , хоча обвести навколо пальця вкрай довірливого партнера їй не склало б ні найменшого праці .

Кабан – Півень
Союз Півня і Кабана цілком може скластися. Другий володіє величезним запасом терпіння , яке допоможе йому винести емоційність , агресивність Півня . До примх партнера він поставиться з поблажливістю і не стане звертати на них особливої ​​уваги. Тим більше що , якщо Кабан сам не буде вставати в позу , спалахів агресії з боку Півня може і не бути. І все ж Кабан буде трохи втомлюватися , та й у цілому Півня в цьому союзі очікує більш комфортне життя .

Кабан – Собака
Союз між собакою і Кабаном має всі шанси стати просто ідеальним. Собаці імпонує вміння Кабана радіти життю , яке відобразиться на її душевному стані дуже благотворно . Великодушні і нерідко дуже заможні Кабани отримують взамін любов і безмежну відданість . Партнери будуть добре розуміти і поважати один одного.

Кабан – Кабан
Якщо зійдуться два Кабана , то у цього союзу прекрасні перспективи . Люди даного знаку доброзичливі , у них добре виходить заробляти і в усьому поступатися один одному.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>