Головна / Гороскоп / Стрілець знак зодіаку характеристика та опис

Стрілець знак зодіаку характеристика та опис

ЗНАКИ ЗОДІАКУ по місяцях :

знак Стрілець

Стрілець – дев’ятий знак Зодіаку . Його символ – стріла і лук. Зображується головним чином у вигляді кентавра . Ключові слова до розкриття його символу : цілеспрямованість , ентузіазм , прогресивність , щедрість. Стрілець – знак Вогню , мутабельності . Управитель знака Стрілець – Юпітер . Екзальтація Хирона . Вигнання Меркурія.

У цьому знаку Зодіаку Меркурій перебуває у вигнанні , і від того Стрільці мають дуже стійкі погляди. Змінити їх важко , адже Стрільці рідко кому дозволяють вчити себе .

Типовий знак Стрілець прекрасно ловить загальний напрямок питання , але часто спотикається на деталях , так як часом просто не бачить їх , отже , ніколи не стане чіплятися до вас по дрібницях . Дане їм слово міцно , і рідкісний Стрілець здатний на брехню .

Основними якостями Стрільців є щирість і відкритість , схильність різати правду- матку в очі без жодної задньої думки , ніж вони можуть нажити собі ворогів і ускладнити життя . Стрільці легко надихаються , бувають , запальні, але швидко відходять , люблять запалювати людей своїм прикладом , але самі довго ” горіти” не в змозі.

Здібності Стрільців дозволяють їм знайти своє покликання в самих різних професіях. Їх діяльна натура , цілеспрямованість і живий розум дозволяють досягти успіху в різних областях людської діяльності.

Стрільці можуть вибрати кар’єру великого адміністратора , їм підходить викладацька робота у вищих школах чи університетах , вони можуть з успіхом працювати в галузі права як в теорії , так і на практиці: в судах , органах законодавчої влади. У Стрільців є здібності до літератури , володіючи живим стилем, можуть чудово виступати перед великими аудиторіями . Успіх може супроводжувати їм на політичному поприщі.

У любові Стрільці надзвичайно темпераментні , палкі і схильні швидко і безоглядно занурюватися у вир пристрастей . Вони сміливі і відкриті у вираженні своїх почуттів , наполегливі та енергійні у залицянні , проте їх пристрасть буває недовговічна і згасає так само швидко , як і спалахує .

Несподівано може наступити охолодження , байдужість , пересичення , а то й роздратування. Але дружні зв’язки з тими , до кого вони ще недавно живили нестримну пристрасть , у Стрільців зберігаються. У шлюбі Стрільці цінують спільність духовних інтересів , тому навіть у разі повного згасання романтичного почуття їх союз може зберегти стабільність і довговічність.

Сильні сторони характеру знака Стрілець: цілеспрямованість , оптимістичність , прагнення до подорожей , духовному і фізичному розвитку , енергія і активність. Можливі недоліки : прагнення всіх вчити , ідейний фанатизм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>