Головна / Гороскоп / Знаки зодіаку / Стрілець-підлеглий. Знаки Зодіаку

Стрілець-підлеглий. Знаки Зодіаку

Стрілець-підлеглий. Знаки Зодіаку

Підлеглий Стрілець 23.11-21.12

Колегам Стрільця приносить задоволення трудитися з ним пліч-о-пліч.

Ця людина хворіє душею за спільну справу, готовий прийти в скрутній ситуації на допомогу, особливо коли до нього звертаються з таким проханням, все схоплює на льоту.

Стрілець 23.11-21.12

Якщо запас ентузіазму інших співробітників вичерпаний, Стрілець знову підніме всіх на бій, надавши навіть погибающему проекту нові фарби і нові перспективи.

Щоб представник цього знаку Зодіаку працював ефективно, його не можна придушувати, ставити на місце, стримувати ініціативи, вважаючи їх занадто нереальними, вести себе з ним зарозуміло і постійно демонструвати власну владу.

Якщо він бачить, що хтось готовий відняти у нього незалежність, то страшно розсердиться, хоча в цілому люди цього знака рідко приходять у стан гніву і швидко справляються з його нападами. Однак зловживати їх незлобивістю, принижувати гідність, кусатимуть самолюбство не рекомендується: Стрільці такого не прощають.

Представник цього знаку часто буває самим справжнім джерелом різноманітних знань, причому його пізнання збудовані в струнку логічну систему і дуже глибокі.

Мудро надійде начальник, який послідує радам Стрільця-підлеглого, а керівнику, який їх проігнорує, незабаром доведеться переконатися в тому, що зробив він це марно.

Якщо цей прямий, відкрита людина позитивно поставився до чиєїсь задумом, то з усією пристрасністю натури він виступить на її підтримку. Водночас на адресу затії, що не прийшлася йому до смаку, він негативно висловиться, не криючись і не звертаючи уваги на таку дрібницю, як посада і статус її автора.

Стрілець-підлеглий тримається трохи особняком, не дає можливості іншим пхати носа в його справи і не надто слухає їхніх порад.

Для роботи йому потрібен простір, перспективи, можливість блиснути, показати себе у всій красі, проявити ініціативу, нудна, нудна, діяльність Стрільцю просто категорично протипоказана.

По закінченні тієї чи іншої виконаної Стрільцем роботи його обов’язково треба оцінити по заслугах, неодмінно щедро похвалити (у більшості випадків для цього є всі підстави) і не забути про адекватне матеріальну винагороду.

З боку начальника просто грішно проігнорувати можливості Стрільців у сфері спілкування з людьми, в тому числі під час ділових поїздок, відряджень.

Підлеглих, народжених під цим сузір’ям, не налякати важкими дорученнями – навпаки, за такі вони будуть братися з ще більшим ентузіазмом.

Стрільці володіють чудовою пам’яттю, розвиненою інтуїцією, здатністю до логічних міркувань. Крім того, їм часто банально щастить.

Не варто домагатися від Стрільців-підлеглих обіцянок і різного роду авансів: вони терпіти не можуть мати будь-які зобов’язання.

Якщо людина цього знаку охолоне до якогось заняття (а такі випадки у Стрільців у порядку речей), то може і зовсім забути про укладені раніше домовленості.

Є й такі вади в натурі Стрільця-підлеглого, як схильність до прикрашання власних можливостей, до применшення масштабу проблем, ігнорування заходів обережності і невиправданого ризику. І все ж загалом і в цілому з співробітниками цього знаку можна сміливо вирушати згортати гори.

Вони беруться виконувати невиконуюча і, на превеликий подив оточуючих, все-таки рано чи пізно домагаються свого.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>