Головна / Знамениті / Стало відомо , що Леді Гага залежна від наркотиків і алкоголю

Стало відомо , що Леді Гага залежна від наркотиків і алкоголю

Днями один кадр з домашнього архіву Леді Гаги потрапив в мережу.

На знімку зірка в прозорій білизні , чи то чекає приходу , чи то релаксує , .. не зрозуміло.

При цьому Гага шокувала відвертим визнанням. Вона заявила , що під час запису свого третього альбомчика , вона найчастіше вживають не мала кількість наркотиків та алкоголю : вмазують забороненими синтетичними засобами і таблетками , також покурює травичку. Що вийшло з цього, почуємо вже в листопаді , коли довгоочікуваний диск надійде в продаж.

Поки ж співачка запевняє , що міру знає , а товар бере виключно у перевірених дилерів. За словами зірки , те, що вона цього не приховує , не є агітацією. Навпаки , вона виступає проти легалізації всього , що з цим пов’язано , навіть легкої дурі . Звичайно , в це ніхто не повірив , навіть віддані шанувальники.

Часом вона щиро усвідомлює свою дурість і помилку , типу днів просвітління , і тоді Гага намагається привести себе в колишню форму – займається йогою, і навіть ходить на різні масажі .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>