Головна / Гадання / Сонце: значення карти Таро

Сонце: значення карти Таро

Сонце: значення карти Таро

Сонце (XIX старший аркан Таро)

Сонце (XIX старший аркан Таро): значення карти Таро

Основне значення карти
Пряме положення Сонце символізує сонячну, світлу смугу життя, період щастя і удачі.

При тлумаченні ситуації Сонце може означати народження, виникнення чогось нового і дуже позитивного, а також кульмінацію якогось процесу.

При характеристиці людини цей Аркан трактується як життєлюбність, впевненість у власному майбутньому, вміння кожну ситуацію або проблему описувати чітко і ясно і легко вирішувати протиріччя.

Крім цього, Сонце уособлює собою ті сили людської душі, які змушують його йти до світла, долати і опромінювати темні сторони своєї натури.

Значення Сонця ще більше посилюється, якщо поряд з ним в розкладі випав Маг.

У цьому випадку успіх – вже питання не випадковості, але закономірне явище.

А разом з іерофантов Сонце говорить про те, що у людини світлі, чисті, високі ідеали.

Перевернуте положення Сонце в перевернутому вигляді – це перешкоди на шляху до великого щастя, значного успіху, високим цілям.

Такий Аркан свідчить про те, що цілі, щастя, успіх досяжні і реальні, проте шлях до них аж ніяк не безхмарний, і дістануться вони не як щось впало з неба за помахом чарівної палички, а як результат зусиль, подолання труднощів і т.п.

Зрозуміти ж, про які саме проблеми, складнощі, зусиллях йдеться в кожному конкретному випадку, можна з сусідніх з Сонцем Арканов.

  • Так, разом з Колісницею Сонце може означати проблеми, пов’язані з непослідовністю і властивим людині авантюризмом;
  • з жрицею – неприємності, що мають відношення до надмірного цікавості до чужих таємниць або до неприпустимим спробам впровадження в світ езотерики, магії, волшби і т.п.

Любов і відносини
Пряме положення Для розкладів на відносини цей Аркан трактується як безхмарне щастя, союз дбайливих, сердечних людей, встановлення стабільних взаємин.

Сонце може означати і початок нової, перспективної та плідної любовному зв’язку з людиною.

А ще такий Аркан – це мінімум чи навіть повна відсутність проблем у стосунках.

Крім цього, Сонце, поряд з яким випав Шут, символізує незвичайну щирість і захоплення партнером, Сонце з двійкою Мечів – та обставина, що щастя більш ніж заслужено людиною, а, наприклад, Сонце зі Справедливістю – що людині буде зроблено пропозицію узаконити його відносини з партнером.

Перевернуте положення Перевернене Сонце для сфери особистих відносин трактується як тимчасові проблеми, як період притирання.

Сонце в перевернутому вигляді може вказувати на те, що якесь приємна подія відкладається.

Якщо ж такий Аркан випадає в розкладі на любов або весілля, то він говорить про те, що у людини виникли певні сумніви, які він бажав би розвіяти, перш ніж зробити рішучий крок.

Характерні і деякі комбінації перевернутого Сонця.

Скажімо, з Дияволом такий Аркан – це пристрасність, погані звички, що заважають можливого щастя;

з Місяцем – погані передчуття, безпідставні, але, тим не менш, що псують життя.

Кар’єра
Пряме положення Сонце для кар’єри – це успіх, досягнення кар’єрних вершин, перспективні починання.

Цей Аркан цілком виразно і ясно вказує на те, що людина в стані подолати значні труднощі і може з успіхом нести чималу відповідальність.

Крім того, якщо Сонце випадає в розкладі разом з Королем Кубків, значить, людина може розраховувати на допомогу і підтримку з боку досвідченого чоловіка, народженого під одним з водних знаків Зодіаку;

а якщо поряд з Арканом виявилася Шістка Мечів, то це означає рада діяти не поспішаючи, чи не базікаючи зайвого, спокійно і, можливо, навіть не огладиваясь на минуле.

Перевернуте положення Перевернене Сонце при ворожінні на професію вказує на середній успіх, який потенційно міг би бути більшим.

Або ж на ту обставину, що у вже зумовлений, здавалося б, успіх втрутилися якісь перешкоди, які, звичайно ж, не зіпсують його в підсумку, але відстрочать або змусять людину докласти для нього більше зусиль, ніж він припускав.

Але в чому суть перешкод?

Якими мають бути зусилля?

Відповіді на ці та інші питання можна отримати, вивчивши інші Аркан в розкладі, що випали разом з перевернутим Сонцем.

Наприклад: Лицар Кубків у даному випадку вкаже на зайву емоційність, яку людина не може стримати в процесі своєї діяльності;

Двійка Монет – на невиправданий оптимізм і небажання враховувати можливі об’єктивні труднощі.

Порада карти Таро
Вірте в свій успіх. Ви можете досягти дуже багато чого. У чому? Це залежить від ваших життєвих цілей і внутрішнього світовідчуття. Харизми і успішності вам дістане на будь-яке починання.

Дивіться всі тлумачення карт: Значення карт Таро

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>