Головна / Сонник / Сонник Жало, до чого сниться Жало, тлумачення сну

Сонник Жало, до чого сниться Жало, тлумачення сну

Жало в сучасному соннику

Сон, в якому ви бачите жало комахи, плазуна, рослини, закликає до обережності. Для сновиди, провідного підприємницьку діяльність, він може стати передвістям значних збитків, розорення через нечесну ігри інших учасників ринку. Решті сновидцям сон обіцяє потік різних бід і прикрощів. Якщо уві сні ви бачите в своєму тілі загострений орган рослин, жало комахи, то в реальному житті вам загрожують підступи лицемірів. Люди, які запевняли вас у дружньому розташуванні, постараються завдати шкоди вашій репутації, періодично піддаючи вас необгрунтованим нападкам. Для дівчини цей сон буде передвістям душевних мук через зверхності коханого. Сон, в якому ви витягаєте у себе бджолине жало, оповідає про надмірну довірливість, що створила сприятливий грунт для шахрайських дій наближених до вас людей. Приснилося, що ви допомагаєте видалити жало іншій людині, значить, в реальному житті ви станете останньою надією для людини, яка потребує участі та підтримки.

Жало в соннику Міллера

Встромився в сні у ваше тіло жало комахи є передвістям халеп. Дівчині, що відчуває у сні печіння від укусу комахи, належить наяву пережити страждання через гордість і неприступності чоловіки.

Жало в соннику Фрейда

Якщо у сні чоловік виявився ужаленим, то наяву він віддає перевагу одностатевих стосунків.
Жінці сон, в якому присутнє жало, пророкує мимовільні інтимні стосунки.
Якщо у сні контакт з жалячим органом відбувся, і ви його видаляєте, – насправді ви відчуваєте хворобливі відчуття під час інтимної близькості. У причини їх виникнення вам слід розібратися спільно з партнером.

Чи не досить встати рано – необхідно ще й прокинутися.
Іспанська прислів’я

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>