Головна / Сонник / Сонник Вина, до чого сниться Вина, тлумачення сну

Сонник Вина, до чого сниться Вина, тлумачення сну

Вина в сучасному соннику

Якщо уві сні ви мучитеся почуттям провини і знаєте про прийдешнє спокуту, то в реальному житті все набагато радужнєє, оточення ваше вірно і віддано, і друзі зможуть багато в чому допомогти. Крім друзів сприяння буде з боку самої Удачи. Якщо становище ваше нині скрутно, незабаром налагодиться, азарт зможе принести плоди, в любові пощастить. Сон, в якому ви бачите винним перед собою іншого, він визнає провину і готовий спокутувати – передвіщає вам власне приниження чи приниження знайомих по вашій забаганки. Щоб уникнути такої ситуації завершите по можливості всі справи і розрахуйтеся з боргами. Якщо таке сновидіння у дівчини, то, швидше за все, надії її не виправдаються. Якщо у сні вас в чомусь викрили помилково, без вини, але все одно ви виправдовуєтеся – наяву проявите сміливість у вчинку, або привласнити чуже. Сновидіння, в якому ви винні і вже виправдані, говорить про те, що справжній статус давно вам не подобається, і сон віщує швидке підвищення.

Вина в соннику Міллера

Якщо у сні вас переслідують без підстави і провини, у справжньому очікуйте щасливу смугу. Знання або відчуття провини у сні підказує, що в реальності доведеться спокутувати провину сповна, і внаслідок цього можлива втрата друзів. Сновидіння, в якому по вашій забаганки комусь доводиться спокутувати провину, свідчить про вашу безвідповідальності, яка здатна спричинити приниження. Такий сон жінці віщує розчарування. Невизнання провини будь-ким у сні застерігає від непорядних людей.

Вина в соннику Ванги

Якщо сон показує вас на сповіді, він віщує вчинення вами низького вчинку, в якому ви нікому не зізнаєтеся. Самі в душі будете мучитися і переживати. Слухаєте чуже визнання провини – означає, що в реальності ваша підтримка буде вкрай потрібна друзям і знайомим, але надати її може статися не по силам. У результаті цього будете дуже хвилюватися. Почуття провини у сні застерігає від звершення протиприродного діяння, яке стане загальновідомим.

Вина в соннику Фрейда

Сновидіння, в якому ви сиплете погрозами і не відчуваєте ніякої провини, означає, що вас переповнює сильне почуття заздрості. Нікчемна і даремна заздрість чужій влаштованості і щастя не дає спокою. Сновидіння пророкує бажане щастя, але через деякий час.

Швидше спить той, хто спить один.

Річард Ейвден

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>