Головна / Сонник / Сонник Викидати, до чого сниться Викидати, тлумачення сну

Сонник Викидати, до чого сниться Викидати, тлумачення сну

Викидати в сучасному соннику

Щось викидати у сні означає, що для досягнення поставлених цілей і здобуття того, про що мріяли, слід позбутися деяких комплексів або проблем в реальному житті. Якщо в сновидінні ви наводили порядок і викинули речі, чекайте переїзду або займайтеся ремонтом. Якщо розставання з речами було радісним, швидше за все, вас розбудують перепони планам. Викидали з великим небажанням і сумом – зміни будуть легкими й на краще. Викидати у сні сміття, означає даний позбавлення від тяжкого давнього вантажу або провини; вдалий результат складної справи. Якщо викидаєте те, що має якусь цінність, наприклад гроші, їжу, золото і т.д. – Ваші позиції в житті піддатися переосмислення. Сновидіння, в якому викидаєте золу, обіцяє умиротворення в будинку.

Викидати в соннику Міллера

Побачений у сні сміття, яке ніхто не викинув, підказує, що ви не справляєтеся зі своїми обов’язками. Чим більше сміття, тим більше суперечностей і невдач.

Викидати в соннику Ванги

Викидати щось у сні, означає, що і наяву прийде порятунок. Якщо зберігайте старі і непотрібні речі, лякаючись викинути, піддаєте себе глум і обмовився.

Викидати в соннику Фрейда

Якщо уві сні ви викидаєте на сушу пуголовків, яких спочатку ловите, то можна говорити про які живуть в вас садистські схильності до дітей. Викидати у сні речі означає, що відносини, що стали частиною життя піддатися розриву. І тим легше буде розставання з партнером, ніж приємніше позбавлялися від речей. Жаль про речах відіб’ється на болі розставання.

Мене обурює, що дорогоцінні години нашого життя, ці чудові миті, які ніколи вже не повернуться, безцільно витрачаються на сон.

Джером Джером

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>