Головна / Сонник / Сонник Видавлювати, до чого сниться Видавлювати, тлумачення сну

Сонник Видавлювати, до чого сниться Видавлювати, тлумачення сну

Видавлювати в сучасному соннику

Сон, де Вам доводилося видавлювати прищі може означати, що настає фаза вирішення складних питань. Тиснути прищі на обличчі – означає отримати перспективу, будувати плани і успішно завершити заплановане. Такий сон націлює на рішучість і сміливість у вирішенні питань. Поява нових прищів, натомість видавленим вуграм – ознака того що в житті сплячого настануть нові події.

Видавлювати в соннику Міллера

Сон, в якому молодий дівчині доводиться видавлювати прищі застерігає про засудження її вчинків друзями та знайомими. Бачити на собі прищі, значить зіткнутися з порожнім занепокоєнням. Видавлювати їх означає позбавитися дрібних клопотів, побороти труднощі.

Видавлювати в соннику Ванги

Сновидіння, де доводилося бачити прищі і утворилися від них рани для сплячого може обернутися змінами в реальному житті. Лікувати прищі і рани комусь – значить наяву проявити благородство, справедливість, співчуття.

Видавлювати в соннику Фрейда

Видавлювати прищі, виводити бородавки або позбавлятися від інших тілесних недоліків у царстві Морфея, значить наяву пригнічувати свої сексуальні бажання. Для жінки бачити на собі прищі, бородавки позначає наявність схильності до численних і активним сексуальних зв’язків, але через думки про власної непривабливості ця тяга пригнічується в житті. Чоловік, який у сні бачить бородавки, прищі або видавлює їх, наяву відчуває себе невпевнено у стосунках з протилежною статтю.

Кращий засіб від безсоння – спати.

Еміль Лагідний

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>