Головна / Сонник / Сонник Воскресіння, до чого сниться Воскресіння, тлумачення сну

Сонник Воскресіння, до чого сниться Воскресіння, тлумачення сну

Воскресіння в сучасному соннику

Сновидіння, в якому ви стали свідком воскресіння знайомих або незнайомих вам людей, є ознакою клопоту в побуті і неприємностей у справах, які очікують вас з найближчому майбутньому. Незабаром вас часто будуть сильніші тривоги і занепокоєння, однак у важкі для вас хвилини друзі завжди будуть поруч, вони допоможуть і підтримають. Саме завдяки друзям ви зможете впоратися з усіма проблемами і знов знайти оптимістичний погляд на життя. Побачити в сні власне воскресіння – знак того, що скоро вам доведеться зіткнутися зі значними труднощами і перешкодами на шляху до наміченої мети. Якщо ви зможете з честю вирішити всі проблеми, доля посміхнеться вам, і ви досягнете всього, про що марили і до чого прагнули. Бачити сон, в якому ви дізналися про чийсь чудовому воскресінні, але ця звістка виявилася помилковою – це попередження, що вам не варто надто покладатися на інших людей. Незабаром ви будете чекати сприяння з боку когось із знайомих в дуже важливій справі, але обіцяної допомоги вам не нададуть. Якщо ж у своєму сні ви самі володієте даром воскрешати людей, можливо, вам слід вибрати професію лікаря чи психолога, адже, швидше за все, ви володієте всіма задатками, необхідними, щоб зцілювати тіла або душі інших.

Воскресіння в соннику Міллера

Сновидіння, в якому ви померли і воскресли, свідчить про те, що в житті вам належить складний період, який зміниться смугою удач і щастя. Незабаром вам доведеться пережити значні втрати, розчарування і тривоги, проте потім ви знайдете набагато більше, ніж втратили. Після того, як всі нещастя і проблеми залишаться позаду, ви зумієте стати успішним і дійсно щасливою людиною. Якщо вам приснилося, ніби ви воскресили якоїсь людини, значить, скоро наяву вас чекають нові приємні знайомства і дружба з чудовими людьми. Завдяки цій дружбі ви не тільки відчуєте себе більш щасливою людиною, але й зможете використовувати її в ділових і професійних цілях – вигоду від цього отримають обидві сторони.

Скажи мені, з ким ти спиш, і я скажу, хто тобі сниться.

Станіслав Єжи Лец

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>