Головна / Сонник / Сонник Воші, до чого сниться Воші, тлумачення сну

Сонник Воші, до чого сниться Воші, тлумачення сну

Воші в сучасному соннику

Якщо уві сні ви побачили надлишок вошей, наяву вас чекають занепокоєння, невдачі. Одна воша символізує здивованість своїм здоров’ям. Ловля вошей у сні пророкує хвороба. Непорядність в поведінці і зумовлені цим персональні проблеми обіцяє сон про воші на тілі. Незліченні дрібні тривоги віщують сновидцу яйця вошей. Сон, в якому ви бачите вошей на сторонню людину, пророкує зліт ділової активності. Якщо уві сні ви зловили воша, наяву ви дуже серйозно поставитеся до своєї хвороби. Сон, в якому ви мучити вошей, пророкує переживання через настирливих нападок анонімних задумували їм лихо.

Воші в соннику Міллера

Присниться воша, в реальному житті віщує сумні події, тяжку хворобу. Недолік і збитки чекають сновиду, який побачив воша на домашній тварині. Натільний воша – символізує сімейні чвари. Фігурують у сні воші, можуть свідчити про вашу підозріливості і порожніх переживаннях за здоров’я близьких.

Воші в соннику Ванги

Присниться одна велика, чорна воша віщує прибуток. Бачити велика кількість вошей у сні – пророкування не складного захворювання. Струшувати у сні вошей з голови – до вдалої операції. Сновидаь, роздаючи воша або гниду, наяву вирішить грошові проблеми, розрахується з боргами.

Воші в соннику Фрейда

Знищення вошей у сні пророкує відновлення плотських утіх після нудної одноманітності, тривалого утримання.

Сновидіння – це королівська дорога в несвідоме.

Зигмунд Фрейд

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>