Головна / Сонник / Сонник Волоський горіх, до чого сниться Волоський горіх, тлумачення сну

Сонник Волоський горіх, до чого сниться Волоський горіх, тлумачення сну

Волоський горіх в сучасному соннику

Їли у сні волоський горіх – наяву отримаєте вигідну комерційну пропозицію від партнерів по бізнесу. Приснилося, як збивали з дерева дозрілі волоські горіхи – такий сон передвіщає досить неприємна розмова з колегами або начальством. Дивились на волоські горіхи – сновидіння обіцяє вам значний грошовий виграш. Збирали горіхи – до безладу і плутанини в справах. Кололи горіхи – випробуєте печаль і меланхолію, гризли – вам доведеться важко працювати, щоб домогтися успіху і визнання. Жадібно поїдали волоські горіхи, немов боялися, що у вас їх відберуть – це дуже сприятливий сон, що пророкує благополуччя і зміни на краще. Порожні ядра пророкують розчарування. Виколупували з волоських горіхів ядерця, значить, будете ніжністю і відданість домагатися розташування жінки (чоловіки) вашої мрії.

Волоський горіх в соннику Міллера

Привиділися волоські горіхи, значить, попереду вас чекають радість і щастя. Це хороший сон, що пророкує, що доля буде до вас вподобу. Клацали гнилі волоські горіхи – на жаль, вашим надіям і мріям ніколи не судилося здійснитися. Якщо молодій жінці примарилося, що вона взяла в руки брудні волоські горіхи – наяву вона може втратити коханого, який захопиться іншою дівчиною. Звинувачувати в такому результаті, здавалося б міцних і довірчих відносин, їй доведеться тільки себе: мабуть, вона вела себе нерозсудливо і нав’язливо. Споглядали волоські горіхи, що висять на дереві – це передвістя щасливої ​​долі. Займалися збиранням волоських горіхів – вас очікує грандіозний успіх у бізнесі і повна гармонія в любовних справах. Нестиглі волоські горіхи віщують негаразди та чвари, стиглі – процвітання і благополуччя.

Волоський горіх в соннику Фрейда

З’явився в сновидінні волоський горіх попереджає: ви дуже безтурботно ставитеся до власного організму. Схоже, ви щиро впевнені, що проживете сто років. Не будьте настільки легковажні, інакше у вас виникнуть серйозні проблеми в інтимному плані. Із задоволенням їли волоські горіхи – отримаєте справжнє чуттєва насолода від спілкування з незнайомою людиною.

Сон – краще рішення, якщо немає інших рішень.

Луїс Рівера

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>