Головна / Сонник / Сонник Візитка, до чого сниться Візитка, тлумачення сну

Сонник Візитка, до чого сниться Візитка, тлумачення сну

Візитка в сучасному соннику

Доля надає вам прекрасну можливість піднятися по соціальних сходах як мінімум ще на один щабель. Саме таке значення має сон, в якому ви бачили візитку. Вже в найближчому майбутньому ви отримаєте привабливу пропозицію від своїх ділових партнерів. Якщо ви приймете його, то воно приведе вас до успіху. Якщо ви відмовтеся від участі в пропонованому справі, то наступний подібний шанс може і не з’явитися. Якщо ви запропонували кому-небудь свою особисту візитку, то вас чекають невдачі у фінансовій сфері. Комерційні справи краще відкласти на інший час. Якщо ж, коли ви передавали візитку, вона випала у вас з рук, то заплановані вами справи принесуть тільки одне розчарування, а може бути навіть і матеріальний збиток. Якщо ви в своєму сновидінні займаєтеся виготовленням візиток, то незабаром ви зможете придбати щось важливе, причому з вигодою для себе. Якщо вам запропонували візитку, і ви її взяли, значить, ви знайдете своє місце серед ділових людей. Цей же сон може пророкувати, що у вас з’являться надійні і компетентні партнери. Якщо таке сновидіння побачила жінка, то, значить, у неї зав’яжуться любовні відносини з людиною з ділового світу.

Візитка в соннику Міллера

Візитна картка, яку ви побачили уві сні, пророкує ділову пропозицію. Сонник каже, що відмовлятися від цієї пропозиції небажано – ви отримаєте його в найбільш відповідний час для здійснення ваших надій, а значить, результат вас порадує. Романтичне знайомство і хороший розвиток відносин пророкує дівчині сновидіння, в якому їй запропонували візитку. Познайомитися їй належить з вельми успішним і заповзятливим чоловіком.

Навчаючись у сні, можна навчитися спати на роботі.

Костянтин Кушнер

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>