Головна / Сонник / Сонник Віза, до чого сниться Віза, тлумачення сну

Сонник Віза, до чого сниться Віза, тлумачення сну

Віза в сучасному соннику

Ви отримали візу для в’їзду в іншу країну – такий сон має несприятливе значення і пророкує значне зміна вашого матеріального становища. На жаль, ці зміни будуть не в кращу сторону. Їх причиною, швидше за все, стане якась подія, в результаті якого ви втратите основне джерело грошових коштів. Особливо негативний значення набуває цей сон, якщо він відвідав вас в ніч на пісний день. У цьому випадку, проблеми у фінансовій сфері стануть причиною ускладнення сімейних відносин. Процес оформлення загранвізи – вам загрожують якісь події, які призведуть до того, що ваше становище стане вкрай обмеженим, і ви не зможете вести звичний для вас спосіб життя. Найнеприємніше, що це триватиме не один день. Якщо ви самі видавали візи іншим людям, значить, вам доведеться взяти на себе додаткову роботу. Нові обов’язки будуть віднімати у вас час і при цьому не будуть приносити ніякого доходу.

Віза в соннику Міллера

Якщо сюжет вашого сновидіння був пов’язаний з оформленням візи, то вам мають важкі часи. Якщо ви отримали візу і маєте можливість перетинати кордон, то наяву вас чекають конфлікти з оточуючими людьми, які, втім, можуть звестися до дрібних сварок. Сонник вказує на це сновидіння, також як на можливе передбачення розлуки з близькою людиною. Ймовірно, ця розлука буде досить тривалою і принесе сновидцу багато сумних хвилин. Іноді загранвіза, будучи одним з елементів сновидіння, віщує повний розрив відносин з коханою людиною.

Якщо сон полегшує страждання, хвороба не смертельна.

Гіппократ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>