Головна / Сонник / Сонник Вівтар, до чого сниться Вівтар

Сонник Вівтар, до чого сниться Вівтар

Вівтар у сучасному соннику

Приснился вівтар і стоїть поруч з ним священик – це до неприємностей. Щось не занадиться у ваших справах або в сімейному житті. Якщо побачили що відбувається біля вівтаря обряд вінчання, значить, неприємності будуть у ваших друзів. Вінчатися самі – чекайте щасливих змін.
Сон, в якому ви уважно, до найдрібніших подробиць розглядали вівтар, застерігає вас про помилку, зробивши яку ви гірко розкаєтесь.
Якщо молода дівчина бачить себе у вівтаря в якості нареченої, вона буде з тим, кого любить. Але якщо вона вінчається таємно, її мрії про коханого можуть і не збутися. Якщо чоловік бачить себе нареченим, що стоять біля вівтаря під час вінчання, йому загрожує велика несподівана небезпека.
Якщо ви бачите священика, що стоїть біля вівтаря під час служби, і ви на цій службі присутні, ви можете зробити помилку, причиною якої буде ваша замкнутість.
Якщо на місці священика біля вівтаря, веде службу або здійснює обряд ваша кохана людина, ви дуже нерішучі, і ваше бездіяльність може послужити вам погану службу.

Вівтар у соннику Міллера

Якщо приснився стоїть у вівтаря священик, у вашому бізнесі і в сімейних справах можливі невдачі і конфлікти. Якщо у вівтаря проходить вінчання, ваших друзів очікують якісь сумні події.
Вівтар, побачений у сні, так само пророкує вам швидке каяття. Це допоможе вам уникнути ще більших помилок.

Вівтар у соннику Ванги

Побачили, як у вівтаря вінчається молода пара, ви близькі зі своєю другою половинкою і дуже гостро відчуваєте це. Якщо вінчалися самі, виходить, вище всього ставите духовну близькість зі своїм обранцем. З ним вас чекає довгий життєвий шлях.
Якщо уві сні ви, стоячи біля вівтаря, самі проводили обряд вінчання, то відчуваєте, що вашій коханій людині загрожує якесь нещастя. Але події, що відбуваються вам не підвладні, і вам не варто втручатися.
Священик, який читає молитву біля вівтаря, закликає покаятися і звернутися до бога. А якщо він благословив вас – якийсь впливова людина надасть вам свою підтримку.
Самі стоїте біля вівтаря і ведете службу – ви покликані нести добро людям Землі.

Вівтар у соннику Фрейда

Вівтар і обряд вінчання, побачені вами в сні, кажуть, що ви не уявляєте сексуальних відносин без любові. Ви не станете вступати в статевий зв’язок з людиною, до якої не відчуваєте взаємних почуттів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>