Головна / Сонник / Сонник Відьма, до чого сниться Відьма, тлумачення сну

Сонник Відьма, до чого сниться Відьма, тлумачення сну

Відьма в сучасному соннику

Відьма віщує вкрай неприємні звістки. Найімовірніше, ви дізнаєтеся, що ваш знайомий зробив спробу вас “облагодіяти” і підклав свиню, що самим негативним чином відбилося на вашому особистому житті і кар’єрі. Побачили сон, в якому відьма робить над вами чаклунський обряд, значить, ви не відчуваєте в собі достатньо сил і впевненості для подолання життєвих перешкод, тому прагнете заручитися підтримкою високопоставленої особи. Відьмою виступала ваша друга половина – мабуть з ваших відносин непомітно пішла ніжність і теплота і вони стали нагадувати брилу льоду. Не переживайте, все обов’язково налагодиться, адже лід не вічний. Настане весна і сонце розтопить холод у ваших серцях. Роль відьми дісталася вашої тещі – подібне сновидіння попереджає: чи не прислухайтеся до порад родичів. Звичайно, вони діють з найкращих спонукань, намагаючись направити вас на шлях істинний, але, на жаль, дають в корені невірні поради. Робіть відповідно з власними бажаннями і вам завжди буде супроводжувати удача.

Відьма в соннику Міллера

Що з’явилися в сні відьми вказують на ваше прагнення активно брати участь в авантюрах, галасливих і веселих розвагах. Будьте дуже обережні, не йдіть на поводу у своїх бажань, інакше таке проведення часу призведе до розчарувань і кривд. Не виключено, що вас принизять товариші по пригодах. Відьми вас атакували – в реальності вас розбудують і змусять плакати труднощі повсякденного життя, домашні клопоти не принесуть нічого, крім прикрощів, комерційні справи постраждають, а кар’єра піде на спад. Приснилося, що присутні на шабаші відьом, значить, наяву вас неотвязно мучать бажання, піддаються впливу нечистим. Мабуть, ви мрієте випробувати щось страшне і незвичайне, щоб кров застигла в жилах. А знаєте, навіщо вам потрібні такі емоції? Здогадатися нескладно – це ліки від нудьги. Перестаньте фантазувати, займіться справжньою справою, приносите користь суспільству і тоді ваші маячні ідеї зникнуть без сліду. І завжди пам’ятайте: дуже небезпечно заглядати на територію диявола, це небезпечно для душі.

Мене обурює, що дорогоцінні години нашого життя, ці чудові миті, які ніколи вже не повернуться, безцільно витрачаються на сон.

Джером Джером

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>