Головна / Сонник / Сонник Віддавати, до чого сниться Віддавати, тлумачення сну

Сонник Віддавати, до чого сниться Віддавати, тлумачення сну

Віддавати в сучасному соннику

Якщо вам приснилося, що ви що-небудь віддаєте – це не завжди погано, багато чого в цій дії залежить від того, в якому настрої або настрої ви це зробите і які відчуття у вас викликає сам стан. Дуже важливо до дрібних деталей запам’ятати, що саме ви віддавали. Наприклад, віддавати гроші або милостиню у сні – хороший знак: ваші насущні справи різко підуть вгору, почнуть приходити в норму фінансові питання. Але так можна трактувати, тільки якщо ви в сновидінні віддаєте їх назавжди, а не даєте в борг. Віддавати в сновидінні одяг – погано. Ви втрачаєте захисту і підтримки впливових людей. Віддати взуття – піде коханий.

Віддавати в соннику Міллера

Якщо ви намагаєтеся у сні щось корисне віддати, а брати у вас це не хочуть, значить, приснився людина вам не зовсім довіряє, будьте і ви обережні з ним – не поспішайте наяву ділитися потаємними речами. Побачити себе в сні, що віддають борг – до пристрасним і бурхливим життєвим пригодам, які в підсумку принесуть вам одні розчарування. Віддавати в сні дитячі пошарпані іграшки – знак того, що ви вступаєте в повнолітню життя, для дорослої людини – символ того, що він стане хитріший і мудрішими. Буває, спочатку в сновидінні ви щось віддали, а потім вирішили повернути гроші або річ собі – в буденному житті вам випадуть серйозні випробування і позбавлення, які ви навряд чи зможете пройти гідно.

Віддавати в соннику Ванги

Віддавати в сні кільце або інші коштовності – до втрати коханого. Якщо ви щось віддаєте в сновидінні не за прямим своїм бажанням, а по наполегливій примусу – у вас наяву з’явилися недруги, які шукають ваші вади і слабкі сторони. Віддавати небудь з радістю, оптимізмом і з доброї волі – символізує вашу готовність до якісно новим і позитивним змінам одноманітному житті, які не змусять себе довго чекати.

Віддавати в соннику Фрейда

Віддавати їжу у сні – до того, що ви почнете активно за ким-небудь доглядати. Віддавати – аналогічно слову віддаватися. Віддаючи у сні щось – ви віддаєте себе, ввіряються в чиєсь підпорядкування добровільно. Якщо ви віддаєте в сновидінні ключі – ви хочете поставити крапку в обридлих відносинах і спробуєте позбутися настирливого залицяльника в реальному житті.

Ті, хто нещасливий, і ті, хто погано спить, звикли цим пишатися.

Бертран Рассел

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>