Головна / Сонник / Сонник Вежа , до чого сниться Вежа

Сонник Вежа , до чого сниться Вежа

Вежа в сучасному соннику

присниться висока вежа – це є символом ваших амбіцій і бажання досягти успіхів у розпочатій справі. Такий сон означає , що ви цілеспрямована людина , працьовитість і завзятість будуть запорукою ваших майбутніх досягнень.
Якщо уві сні ви бачили , ніби самостійно піднялися на дах високої вежі, скоро вас чекає великий успіх – вам вдасться здійснити задумане справа, яка принесе прибуток і підвищить ваш статус у суспільстві.
Сон, в якому ви намагалися піднятися на вершину вежі, але у вас не вистачило сил це зробити – поганий знак , який свідчить про те , що наяву у вас не вийде зробити те , чого ви хочете або ви не впораєтеся з виконанням важливого доручення начальства. Також поганим знаком вважається сон, ніби вежа , на яку ви піднімаєтеся , руйнується – він означає крах надій і розчарування.

Вежа в соннику Міллера

Сон , в якому ви бачили вежу, значить, що ви бажаєте досягти в житті значних успіхів , ви амбітна людина.
Якщо ж вам приснилося, ніби ви піднялися на вершину вежі, це свідчить про значні досягнення , які чекають вас у майбутньому.
Поганим знаком є ​​сон , де зруйнувалася башта, з якою ви спустилися – це передвістя нездійсненних надій і великого розчарування .

Вежа в соннику Ванги

Вежа уві сні – це символ ваших піднесених почуттів , глобальних прагнень і таємних надій.
Якщо вам приснилася висока і зачаровуюча погляд вежа, значить , ваші думки і почуття чисті і піднесені. Зруйнована вежа у сні, навпаки , є недобрим знаком , тому що незабаром ви пропустіть своє щастя , егоїстичні і непродумані вчинки стануть причиною великих неприємностей і сварок з близькими.
Сновидіння, в якому ви самостійно зводите вежу з каменів і у вас все виходить , значить , що наяву вам вистачить сил протистояти всім складнощів і проблем , в кінцевому підсумку ви досягнете своєї мети. Але якщо вам приснилося , ніби ви ліпіть башточку з піску , але ваша праця постійно змиває вода , готуйтеся до того , що ваші надії з приводу успішного втілення планів у життя не виправдаються .
Побачити в сні, як ви з великими труднощами піднімаєтеся на верхівку високої вежі – передвістя, що на вашому шляху до здійснення мрії буде багато перешкод , однак , якщо ви не опустіть руки , то зможете домогтися свого.
Сон , ніби ви зістрибнули з високої вежі, але не забилися при падінні , є свідченням , що скоро на ваші плечі ляже відповідальність за прийняття важливого рішення , яке в результаті значно вплине на ваше подальше життя . Все залежатиме тільки від вашого вибору , тому, перед тим , як його зробити , вам слід детально проаналізувати ситуацію, що склалася .
Якщо ж вам приснилося , ніби ви заблукали в коридорах вежі або вежа, в якій ви знаходитеся, починає валитися , – це знак , що наяву ви будете свідком або безпосереднім учасником хвилювань і великих конфліктів у соціумі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>