Головна / Сонник / Сонник Весільна сукня , до чого сниться Весільна сукня

Сонник Весільна сукня , до чого сниться Весільна сукня

Весільне плаття в сучасному соннику

присниться весільну сукню символізує нові захоплюючі знайомства в реалі. Бачити в сні себе в неохайному весільній сукні , забруднити його на собі – передвістя серйозної сварки з коханим через свого поганого вчинку . Попередженням від передчасного озвучування своїх планів , намірів є сон , в якому ви прикрашаєте , декоруєте , шиєте , весільну сукню. Ваші задуми можуть взагалі не втілитися в реальність.

Весільне плаття в соннику Міллера

сновидицей , що побачила весільну сукню у сні , наяву доля готує насичену новими знайомствами , контактами громадську роботу . Цікава робота допоможе знайти нових вірних друзів. Забруднене , неохайне весільну сукню віщує охолодження у чуттєвих стосунках.

Весільне плаття в соннику Фрейда

Весільна сукня символізує голе тіло жінки. Тому публічна демонстрація весільного плаття у сні , розповідає про марнославному , зарозумілій зарозумілості жінки з приводу неперевершеності її тіла. Розглядання весільного плаття в дзеркальному відображенні розкриває її прагнення до рукоблудами . Весільна сукня , поміщене в гардероб , упаковане в чемодан , просто зім’яте оповідає про незадоволення сексом у шлюбі , розчаруванні сімейним життям .

Можна бачити сни і наяву – якщо час від часу прикривати одне око.
Станіслав Єжи Лец

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>