Головна / Сонник / Сонник Велосипед, до чого сниться Велосипед, тлумачення сну

Сонник Велосипед, до чого сниться Велосипед, тлумачення сну

Велосипед в сучасному соннику

Сонник Велосипед, до чого сниться Велосипед, тлумачення снуПриснилося, що долають на велосипеді важкий підйом, у вас попереду дуже райдужні перспективи. А якщо навпаки з’їжджаєте по схилу гори вниз, можливі неприємності. Вони можуть бути пов’язані як зі здоров’ям, так і з плітками, які можуть зганьбити ваше добре ім’я. Побачили у сні мандрівного на велосипеді людини, в особистому житті вас чекають сумнівні зустрічі і зміни.
Якщо побачили, що самі збираєтеся подорожувати на велосипеді, ви докладете усі свої сили, щоб домогтися заповітної мети, яка давно є в ваших думках. Але не перестарайтеся, а то можете розтратити свої сили абсолютно марно.
Якщо дівчина знайомиться у сні з молодою людиною, подорожуючим на велосипеді, скоро вона отримає вельми сумнівну пропозицію. Їй варто гарненько подумати, перш ніж дати свою згоду.
Побачили велосипедиста, сбившегося зі шляху, який запитує у вас правильну дорогу, вас очікує жахливий обман. А для жінки, сон може пророкувати хвороба близької людини.
Приснився велосипед у вигляді тренажера, скоро зумієте вирішити всі свої самі заплутані проблеми.
А якщо ви ще й займалися на велотренажері, виконати задумане вам допоможуть ваші друзі, присвячені у ваші плани.

Велосипед в соннику Міллера

У сні їхали на велосипеді по схилу гори, наяву можете розраховувати на блискучі перспективи.
Але якщо була їзда на велосипеді під гірку, можливо, підкрадаються невдачі. Бережіть здоров’я і своє добре ім’я.

Велосипед в соннику Фрейда

Велосипед символізує чоловічі статеві органи, а їзда на ньому – сексуальний контакт.
Якщо побачили, що їдете на велосипеді по заростях або по пересіченій місцевості, значить, маєте здоровий і регулярний секс. Присниться рівна і гладка дорога, по якій ви проїжджаєте на велосипеді, так само говорить про відсутність сексуальних проблем і зараз, і в найближчому майбутньому.
Якщо дорога, закінчилася тупиком, ваш бурхливий і пристрасний секс відбувається тільки в ваших мріях. У повсякденному житті ваша боязкість і страх заважають вашим сексуальним контактам.
Якщо побачили себе пересекающим на велосипеді міст, скоро належить зміна сексуального партнера.
Впали з велосипеда – в сексі зазнаєте невдачі. Ваша незручність і невміння призведуть до того, що ваш партнер в вас сильно розчарується.
Приснилося, як ремонтуєте свій велосипед, хочете якомога швидше зайнятися сексом з партнером.

Ми створені із сновидінь, і цю нашу маленьку життя сон оточує …
Вільям Шекспір

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>