Головна / Сонник / Сонник Вбивати , Вбивство , до чого сниться Вбивати , Вбивство

Сонник Вбивати , Вбивство , до чого сниться Вбивати , Вбивство

Вбивати , Вбивство в сучасному соннику

Вбивство , вчинене іншою людиною , яке Ви побачили уві сні , є передвісником зневіри і смутку. Незабаром справи у Вас підуть погано , можливо Ви і наяву станете свідком вбивства.
Якщо Ви самі робите вбивство , то наяву будете займатися вельми сумнівними справами , які можуть заплямувати Ваше ім’я.
Приснилося , що вбили Вас , насправді Ваші таємні вороги будуть прагнути Вас знищити за допомогою підступних планів . Вбивство у сні беззахисної людини є передвісником печалі і невдачі в справах. Сприятливим сном є сон , у якому Ви захищалися від нападу і тому скоїли вбивство , або вбили скаженого звіра. Це передвіщає Вам перемогу над ворогами і успіх в суспільстві.
Якщо у сні Ви дізналися про вчинення замовного вбивства , значить , один з Ваших планів провалиться , і винен у цьому буде Ваш приятель або подруга. Якщо це замовне вбивство скоїв Ваш знайомий , то незабаром відбудуться неприємні події , або Вас зрадить людина, якій Ви занадто довіряєте.
Якщо у Вашому сні замовне вбивство розкрили , значить , скоро Ви дізнаєтеся неприємну інформацію про Ваших родичів або колег . А для дівчини такий сон пророкує швидке позбавлення від надокучливих кавалерів.
Якщо сниться , що Вам пропонують вчинити вбивство за велику винагороду , то скоро Ви відчуєте фінансові труднощі , і думки з приводу поповнення гаманця будуть не самими гідними . Досконале Вами замовне вбивство пророкує , що можливо Ви зробите якийсь відчайдушний вчинок , за який будете суворо покарані . Якщо Ви є замовником вбивства , то в реальному житті будете намагатися перекласти відповідальність на чужі плечі.

Вбивати , Вбивство в соннику Міллера

присниться вбивство може передбачати Вам швидкі печалі і засмучення через злодіянь , які Вам заподіють якісь люди. А може наяву на Ваших очах станеться вбивство. Якщо у сні Ви вбили людину самі , швидкі ганебні події опорочат Ваше ім’я. Вас вбили у сні – Ваші вороги горять бажанням скалічити Вам життя . Якщо Ви вбили напав на Вас збройного лиходія або розлюченого дикого звіра , Вам буде везти в справах, і Вас чекає підвищення по службі. Сон про самогубство друга означає великі хвилювання перед рішенням важливого питання.

Вбивати , Вбивство в соннику Фрейда

Ви когось вбиваєте у своєму сні – Вам слід припинити непотрібні і обридлі стосунки. Ви весь час переконуєте себе в необхідності боротися за них , але це вже давно втратило сенс. У Вашої майбутньої життя і в майбутньому житті Вашого партнера вже не відведено місця один для одного. Ви були у сні очевидцем вбивства – Ваші сексуальні фантазії занадто спираються на жорстокість. І Ви не думаєте , що грубість в сексі подобатися далеко не всім. Сон закликає утримуватися від такого надмірного егоїзму.

Здоровий сон подовжує життя і скорочує робочий час.
В. Шкардун

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>