Головна / Сонник / Сонник Вантаж, до чого сниться Вантаж, тлумачення сну

Сонник Вантаж, до чого сниться Вантаж, тлумачення сну

Вантаж в сучасному соннику

Приснившийся вантаж пророкує прикрі переживання, образи і засмучення. Сон, в якому ви самі несете важкий вантаж, віщує наступ складного періоду в житті: доля вирішила вам влаштувати перевірку на витривалість. Сновидаь, що піднімає у сні нелегкий вантаж, буде поодинці долати послані труднощі, таємно сподіваючись покласти цей тягар на когось іншого. Якщо в процесі руху, ви впали під вагою вантажу, значить, наяву ви не зможете обійтися без сторонньої допомоги. Спостерігати з боку падіння іншої людини під непосильним тягарем – дізнатися про його важковирішуваних проблемах. Сон, в якому ви спостерігаєте за завантаженням судна в порту, може передвіщати цікаву подорож або грандіозний скандал. Навпаки, якщо ви побачили уві сні розвантажувальні роботи – ваше життя зміниться кардинальним чином. Пересування в сні по темному тунелю, коридору з навантаженою тачкою, розкриває ваше жалюгідне, безрадісне існування. Якщо у сні вас здивував яскраве світло в кінці шляху, значить, ваші випробування закінчилися і вас чекають дивовижні зміни.

Вантаж у соннику Міллера

Сновидаь, який у сні бачив себе з важким вантажем, наяву проживе довге життя, наповнену щирими почуттями любові, турботи, милосердя. Падіння під вагою вантажу у сні, вказує на вашу неспроможність, нездатність надавати допомогу, забезпечувати тих, хто на вас розраховує. Сон, в якому ви бачили падіння іншої людини, оповідає, що він не в змозі надати сприяння вам.

Здоровий сон подовжує життя і скорочує робочий час.

В. Шкардун

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>