Головна / Сонник / Сонник Ванна, до чого сниться Ванна, тлумачення сну

Сонник Ванна, до чого сниться Ванна, тлумачення сну

Ванна у сучасному соннику

Молоді люди, що приймають ванну у сні, в житті прагнуть знайти любов, шукають її, але бояться, що любовні відносини можуть їх скомпрометувати. Такий сон для вагітної жінки є поганою ознакою. Вона може позбутися дитини через події з нею нещасного випадку. Якщо одружений чоловік приймає у сні ванну, або дружина йому невірна, і скоро він про це дізнається, або до подружніх зрад схильний він сам. Сон попереджає, що потрібно продумувати кожен свій вчинок з великою серйозністю. Якщо снилося, що ви приймаєте ванну спільно з кимось ще, наяву вас чекають погано відносяться до вас компаньйони, готові оббрехати вас при першому зручному випадку. Брудна вода у ванні говорить, що у вашому оточенні є вороже налаштовані до вас люди, які принесуть вам нещастя і страждання. Якщо жінка, яка нещодавно втратила чоловіка, бачить себе купається у ванні, значить, вона вже зуміла забути свого померлого чоловіка і готова почати нове життя і нові відносини. Купання у ванні з теплою водою обіцяє біди і неприємності, а купання в холодній і чистій воді сниться до радісним известиям і до відсутності проблем зі здоров’ям. А якщо у ванні виявилася чиста морська вода, ваш бізнес буде розширюватися, а ви придбаєте нові знання.

Ванна у соннику Міллера

Молодий чоловік, який побачив себе купався у ванні, наяву переживає, що його улюблена подруга погано про нього думає. Вагітну жінку сон попереджає про можливість нещасного випадку, в результаті якого може наступити несподіване переривання вагітності. Для людей, які перебували у шлюбі, приснилося купання у ванні, може передбачати невірність чоловіка або дружини. Якщо у ванні разом з вами мився хтось ще, ваші супутники обіллють вас брудними плітками і наклепом. Брудна вода, яку ви побачили у ванні перед купанням, говорить про згущаються над вами хмарах. Чиста вода пророкує гарне здоров’я і прийдешні радісні події.

Ванна у соннику Фрейда

Ванна символізує жінку. Якщо вона кристально чиста і сяюча – ви чарівні і сексуально привабливі. Жінка, що побачила себе миється у ванні, горить бажанням мати дітей, і скоро їй випаде така можливість. Якщо побачили, як гратися у ванні, ваші думки захопили вишукані сексуальні пози. Травма, отримана при купанні у ванні, обіцяє хвороби статевих органів або важку з ускладненнями вагітність.

Сон – відпочинок природи.

Публій Овідій Назон

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>