Головна / Сонник / Сонник Валюта, до чого сниться Валюта, тлумачення сну

Сонник Валюта, до чого сниться Валюта, тлумачення сну

Валюта в сучасному соннику

Валюта пророкує кардинальну зміну вектора діяльності. Побачили у сні, що знайшли валюту, значить, зважитеся на серйозний ризик. Перераховували – можете розраховувати на велике грошову винагороду в самий найближчий час. Приснився сон, як ви просите в борг іноземні гроші – незабаром здійсниться ваша мрія про безтурботного і безбідного життя. Самі займали комусь валюту – попереду приємне проведення часу на свіжому повітрі, наприклад, біля водойми або в лісі. Побачили себе в банку, що відкриває валютний рахунок – таке сновидіння пророкує отримання спадщини. Раптово виявили у себе фальшиву купюру – станете діяти більш проникливо й обережно. Ділові партнери неодмінно помітять це і звернуться до вас за допомогою і порадою. Власноруч виготовляли фальшиву валюту, значить, в осяжному майбутньому чекайте змін. Найімовірніше, ви досягнете значного підвищення матеріального благополуччя, що позитивно позначиться на вашому самопочутті та настрої.

Валюта в соннику Міллера

Якщо наснилося, що ви виплачували комусь гроші – приготуйтеся до невдач. Знайшли валюту – подібне сновидіння пророкує появу приводів для невеликого хвилювання. Втратили велику суму у валюті – це поганий сон, що передвіщає службові та сімейні неприємності. Вкрали валюту – вам загрожує серйозна небезпека, постарайтеся поводитися обачно й обережно. Економили гроші – це уособлення життєвого комфорту і багатства. Примарилося, що знайшли пачку валюти і несподівано виявили, що молода дівчина пред’являє на неї права – існує ймовірність, що через втрутилася у ваші справи близької жінки ви понесете значні втрати в бізнесі. Тринькали чужу валюту, значить, вас спіймають на дрібному обмані. Підробляли валюту у сні – приготуйтеся до життєвих змін.

Валюта в соннику Ванги

Приснилося, що знайшли валюту – проявіть пильність, існує ймовірність, що якийсь заздрісна людина з вашого кола спілкування виношує щодо вас якісь дуже погані плани. Ні в якому разі не беріть чужих речей або грошей, навіть якщо знайдете їх в абсолютно безлюдному місці. На них може бути наслана порча. Отримували валюту – в реальності ви добрий і щедрий чоловік, готовий завжди допомогти друзям подолати труднощі. Побачили у сні порвану валюту, значить, наяву вам загрожує розорення, голод і злидні. Перераховували купюри – це свідчить про вашу дріб’язковості і скупості. Спробуйте ставитися до грошей по-іншому, не забувайте, що вони ніколи не замінять теплих людських відносин.

Чим краще сон, тим більше хочеться в ньому прокинутися.

Леонід С. Сухоруков

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>