Головна / Сонник / Сонник Вагітна , Вагітність , до чого сниться Вагітна , Вагітність

Сонник Вагітна , Вагітність , до чого сниться Вагітна , Вагітність

Вагітна , Вагітність в сучасному соннику

У глобальному сенсі сон , в якому була присутня вагітна , є хорошим знаком , він сигналізує : найближчим часом події складуться таким чином , що ви зможете втілити в життя давню задумку. Якщо ви докладете необхідну кількість зусиль , результат цієї справи перевершить всі очікування.
Для юної дівчини сон , ніби вона вагітна , обіцяє радість , також це сновидіння може означати , що в найближчий період час її життя буде легкою і безтурботною , а коли вона зустріне свого судженого , буде щаслива в коханні. Якщо ж власна вагітність сниться літній жінці , це поганий знак , адже наяву її чекають серйозні проблеми зі здоров’ям.
Для чоловіка побачити уві сні вагітну – добру ознаку , адже в його житті скоро відбудуться позитивні зміни і з’явиться можливість істотно поліпшити свій матеріальний добробут . Якщо ж чоловікові приснилося, ніби вагітним був він сам , значить , наяву він отримає значний прибуток і зможе втілити всі свої плани та ідеї в життя.

Вагітна , Вагітність в соннику Міллера

Для жінки бачити в сновидінні власну вагітність – поганий знак , такий сон передвіщає проблему у відносинах з чоловіком і нещасливе сімейне життя . Якщо вагітної побачила себе молода заміжня жінка, можливо , у неї народиться негарний дитина. Молодим дівчатам такий сон обіцяє обман і розчарування в коханого , а для діви вагітність у сні – передвістя безчестя і засудження наяву.
Однак , якщо вагітній жінці наснилося , ніби вона чекає дитину , значить , майбутні пологи будуть легкими і швидкими , дитина буде здоровою , і до того ж , організм молодої мами швидко відновиться після пологів.

Вагітна , Вагітність в соннику Фрейда

Власна вагітність у сні для жінки свідчить , що скоро і в реальному житті вона чекатиме дитини. Якщо таке сновидіння побачила жінка, що не перебуває в постійних відносинах з чоловіком , значить , в найближчому часі вона зустріне людину , з яким зможе створити міцну сім’ю.
Якщо чоловік побачив себе вагітним у сні , ймовірно , це підказка підсвідомості про те , що він хоче , щоб його улюблена подарувала йому дитину. Також чоловікові таке сновидіння сигналізує , що в його відносинах з протилежною статтю можуть виникнути несподівані проблеми або нинішня партнерка може доставити йому проблеми в майбутньому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>