Головна / Різне / Сонник Прихильність , до чого сниться Прихильність

Сонник Прихильність , до чого сниться Прихильність

Прихильність в сучасному соннику

присниться прихильність , демонстрована іншими по відношенню до вас , в багатьох випадках є символом вашої залежності від думки інших людей або свідчить про ваше бажання знайти знайомих, які підтримали б вас у ваших прагненнях . Такий сон можна сприймати як пораду про те , що вам необхідно більшою мірою покладатися на власні сили і менше звертати увагу на шпильки і сумніви , висловлені сторонніми.

Сновидіння, в якому ви намагалися завоювати прихильність іншої людини – це добрий знак , так як наяву ви скоро зможете скористатися відкрилася перспективою і істотно поліпшити своє фінансове добробут . Більше ніколи в житті ви не будете відчувати нестачі в грошах , на роботі отримаєте підвищення і з часом зробите непогану кар’єру.

Якщо вам приснилося , ніби ви подарували прихильність комусь із незнайомих людей , готуйтеся , що в недалекому майбутньому вам не уникнути значної втрати , яка суттєво позначиться на добробуті вашої родини.

Прихильність в соннику Міллера

Бачити у сні , як якийсь чоловік незаслужено користується вашої прихильністю – погана прикмета , що обіцяє вам наяву серйозні збитки або втрату . Такий сон радить вам виявляти особливу обережність у справах і на роботі , і намагатися не допускати промахів – імовірно, що незабаром ваше положення на службі буде нестабільним.

Сон , в якому ви відчуваєте прихильність , подаровану вищими силами або самим Господом Богом – це особливо добрий знак , адже скоро наяву завдяки дружньому розташуванню впливового і багатого людини ви досягнете успіху і зможете втілити життя свої плани. Якщо вам снилося , що інші люди надають вам прихильність без видимих ​​причин , значить , і в реальному житті хтось надасть вам підтримку і ви зумієте досягти успіху на роботі або у власному бізнесі і розбагатіти . Незабаром ви залагодити всі фінансові проблеми і, можливо , здійсніть в життя мрію про далекій подорожі або про бажаний , але дорогому придбанні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>