Головна / Сонник / Сонник Місяць, до чого сниться Місяць, тлумачення сну

Сонник Місяць, до чого сниться Місяць, тлумачення сну

Місяць в сучасному соннику

Приснившийся місяць каже, що скоро хтось запропонує Вам провести з ним романтичний вечір. Можливо, після цього Ваша доля зміниться, і це побачення покладе початок серйозних відносин.
Сонник Місяць, до чого сниться Місяць, тлумачення снуЯкщо поверхню місяця при цьому рівна і гладка – це буде найяскравіша подія, яке Ви запам’ятаєте на все життя. А от якщо на поверхні темні плями – то це побачення буде першим і останнім. Розрив відбудеться без скандалу і без видимих ​​причин, просто щось відштовхне Вас від цієї людини.
Повний місяць пророкує вдале завершення розпочатих справ. А якщо він ще й на чистому безхмарному небі – Ви знайдете щастя в коханні.
Зростаючий місяць у сні пророкує Вашій родині швидке поповнення, а для вагітної жінки – швидкі пологи.
Зростаючий місяць, побачений у сні, каже, що скоро Ви можете отримати неприємну звістку або зробити такий вчинок, якого будете соромитися.
У жінки після такого сну може початися любовна інтрижка. Якщо місяць на зоряному небі у Вашому сні відсутня, можлива розлука з дорогим Вам людиною.
Незаміжньою дівчині такий сон говорить про збайдужілих почуттях її нареченого до неї. Блакитний місяць – передвісник хвороби або туги, а для творчих людей сон говорить про наближення творчій кризі.

Місяць в соннику Міллера

Повний місяць сниться до удачі в бізнесі і до успіху в сердечних справах.
Якщо місяць великий і ненатуральний – вам загрожує несприятлива любовний зв’язок, неприємності в домашньому колі, розчарування через невдалих справ.
Місячне затемнення може передвіщати епідемію інфекційної хвороби, від якої постраждають оточуючі Вас люди.
Молодий місяць пророкує підвищення Вашого добробуту. До того ж Ви знайдете свою другу половинку, близьку Вам по духу.
Якщо молода жінка бачить себе повелася до місяця з проханням передбачити їй долю, то скоро життя піднесе їй подарунок у вигляді вдалого і щасливого заміжжя. Два місяці у сні віщують втрату любові через меркантильності.
А затуманена місяць говорить про відсутність жіночого такту в моменти найвищого насолоди.
Криваво-червоний місяць – провісник війни або збройного конфлікту. Якщо такий сон присниться дівчині, вона змушена буде розлучитися з коханим, відправивши його воювати

Місяць в соннику Ванги

Повний місяць у сні є поганим знаком, що передвіщає складні часи, коли в наш світ прийдуть темні сили Сатани, такі як відьми і чаклунки. Коли вони захоплять владу, життя людства перетворитися на муку.
Якщо місяць яскраво-червоний або багряний, скоро буде екологічна катастрофа, яка забере життя сотні людей. Початком її буде поява на небі кривавого місяця, який нагадає людям, якої шкоди вони завдали навколишньої природи.
Місяць з темними плямами пророкує, що з космосу може виходити загроза Землі. Це може бути величезний метеорит або астероїд.
Якщо бачите місячне відображення, Ваші очікування не справдяться. Ви покладаєтеся на ненадійного людини, яка обдурить Вас при першому ж зручному випадку.
А ось місячне світло пророкує Вам цікава подорож у далекі краї, в яке Ви підете абсолютно несподівано.
Розколовся місяць віщує поява нової релігії, адепти якої відречуться від Господа. Він не пробачить такої зради, і в світі можуть початися війни і насильство.
Якщо приснилося, що Ви летите на місяць, то скоро космічні експедиції стануть буденними. У космос літатимуть звичайні люди, а на багатьох планетах будуть побудовані космічні станції.

Не вечеряти – святий закон, кому всього дорожче легкий сон.
Олександр Сергійович Пушкін

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>