Головна / Сонник / Сонник Маріонетка, до чого сниться Маріонетка, тлумачення сну

Сонник Маріонетка, до чого сниться Маріонетка, тлумачення сну

Маріонетка в сучасному соннику

Присниться маріонетка є символом безглуздих розваг, які в недалекому майбутньому будуть займати більшу частину вашого часу. Такий сон означає, що ви вдастеся сумнівним захопленням, нав’язаним вам сторонніми людьми, і запустіть поточні справи. Якщо у вашому сновидінні ви побачили відразу багато маріонеток, швидше за все, за дозвільним проведенням часу ви зовсім перестанете приділяти увагу побутовим справах і службових обов’язків. Наслідком такої поведінки буде погіршення матеріального добробуту вашої сім’ї, можливо, у вас з’являться борги. Сни, в яких ви керуєте ляльками-маріонетками, також не є дуже добрим знаком – скоро ви познайомитеся з компанією не обтяжених турботами і інтелектом людей і станете лідером у їх групі. Разом з цими людьми ви будете розважатися і завоюєте їх повагу і прихильність до себе, однак втратите довіру старих друзів і ділових партнерів. Якщо вам приснилося, ніби маріонетка – це ви самі, значить, на даному етапі життя ви занадто багато часу приділяєте порожнім розвагам і не дбаєте про особистісному розвитку. Якщо так триватиме і далі, то ви ризикуєте заплутатися в житті і перестати бачити різницю між своїми інтересами і потребами, які нав’язує вам ваше коло спілкування.

Маріонетка в соннику Міллера

Сновидіння, в якому ви побачили одну або декількох маріонеток, значать, що в недалекому майбутньому ви вдастеся тривіальним і безглуздим розвагам, які стануть основним способом вашого проведення часу. Лінь і порожні розваги відвернуть вас від серйозних справ, в результаті ви понесете грошові втрати і втратите корисні зв’язки і довіра близьких.

Маріонетка в соннику Фрейда

Сни, де присутні маріонетки, значать, що ви прагнете керувати іншими людьми і вам подобається відчуття домінування. Зараз у вас є можливість керувати своїм партнером, і ви цілком використовуєте її, однак вам слід стримати свій запал, інакше з часом ви можете перетворитися на домашнього тирана. Якщо у вашому сні маріонеткою управляє інша людина або в ролі маріонетки виступаєте ви самі, значить, близька людина або сексуальний партнер наяву цілком успішно вами маніпулюють. Вам варто з боку поглянути на свою поведінку і на мотиви своїх вчинків, щоб з’ясувати, наскільки далеко зайшли ваші маніпулятори. Іноді бачити себе в сні маріонеткою в руках коханої людини може бути сигналом про ваше таємне бажання, щоб в інтимному житті ваш партнер виявляв більше ініціативи.

Сни придумані для того, щоб ми не нудьгували у сні.

П’єр Дак

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>