Головна / Сонник / Сонник Клейонка, до чого сниться Клейонка, тлумачення сну

Сонник Клейонка, до чого сниться Клейонка, тлумачення сну

Клейонка в сучасному соннику

Клейонка в сновидіннях є символом неприродності і холодності. Тримати в руках клейонку, укриватися нею – наяву вам судилося важко пережити зраду і підступність близької людини або друга. Красива клейонка, простелена на столі, вважається ознакою великого торжества, святкового яскравого душевного настрою і вкрай цікавого застілля. Якщо ви вирішили продати клейонку і шукаєте на неї покупців – значить, скоро ви ненавмисно станете учасником якого-небудь ризикованого і слизького ділка.

Клейонка в соннику Міллера

Загортати небудь у клейонку в сновидінні – знак того, що вас зненацька застане інфекційне заразне захворювання або отруєння, а справи різко прийдуть в занепад. Рвати клейонку або різати – до серйозних нещасть і життєвим перевіркам і випробуванням на міцність характеру, які скоро випадуть на вашу долю.

Клейонка в соннику Ванги

Як і скатертина, клейонка сниться до прийому гостей, пишного застілля. Якщо клейонка у сні вам не подобається: вона порвана, брудна і вицвіла – такий сон передвіщає жалюгідне існування в безвиході та бідності. Купувати клейонку у сні – пізнати скороминущу радість романтичних відносин. Але слідом за цією нетривалої радістю, обов’язково прийде гіркоту розчарування від пригод вашого обранця на сторону.

Клейонка в соннику Фрейда

Клейонка сниться людям холодним в інтимних відносинах, які лінуються експериментувати і дізнаватися щось незвичне для себе. Не дивно, якщо після такого сну, вам змінить кохана людина. Розгортати клейонку і розглядати на ній вади або малюнки – знак вашого навмисного відгородження від оточуючих людей і їх проблем.

Безсоння – це знущання ночі над людиною.
Віктор Марі Гюго

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>