Головна / Різне / Сонник Гроші , до чого сниться Гроші

Сонник Гроші , до чого сниться Гроші

Гроші в сучасному соннику

Гроші , як такі – суєта і клопіт. Отримати гроші – неприємність . Віддати їх – удача й успіх. Іноді отримання грошей сниться перед додатком сімейства. Дрібниця віщує сумні події . Мідні гроші пророкують неприємні новини , а срібні і паперові – заморочливі справи . Золоті монети сняться самолюбним людям , які заради задоволення готові зробити непорядний вчинок.

Гроші в соннику Міллера

Втрата грошей – несприятливий знак, що пророкує неприємності у всіх сферах життя. Знахідка грошей говорить про майбутній неспокої , для якого буде реальний привід . Іноді такий сон є провісником щастя. Платити гроші – до невдалого збігу обставин. При підрахунку виявити нестачу грошей – доведеться платити за рахунками , що не принесе задоволення . Якщо сновидец вкрав гроші , йому слід поводитися обережніше . Почуття ощадливості до грошей , що відвідало у сні , пророкує забезпечену і комфортне життя . Таке ж значення має перерахунок великих сум грошей . Дрібниця сниться тим , хто незадоволений ходом своїх справ . Якщо дрібниця втратили , значить , відсутня самоповага , а якщо знайшли – незабаром чекає удача. Якщо вважаєте дрібниця , значить, ви ощадливий людина . Якщо приснилося , як ви ковтаєте гроші, значить , у вас часто проявляються корисливі спонукання. Сприятливий сон , в якому отримані золоті гроші. Це пророцтво радісних подій , які неможливо буде зіпсувати. Підробка грошей – неприємні події. Гроші , взяті в борг , пророкують, що ви створюєте оманливе враження у людей. Це також знак нових морочливих справ . Якщо приснилося , як ви витрачали не належать вам гроші , значить, незабаром розкриють ваші дрібні проступки. Цей сон може також передбачати розрив дружніх відносин.

Гроші в соннику Ванги

Отримання грошей – люди про вас хорошої думки . Вони вважають , що ви чуйний і щедра людина . Давати комусь гроші – справа, яку ви розпочали, буде витратним. Підрахунок грошей свідчить про мелочном характері сновидца . Такий сон застерігає його від підміни цінностей . Зіпсовані , порвані грошові купюри віщують злиденне існування. Не виключено , що сновидцу належить стати жертвою грабіжників. Про необхідність проявляти обережність говорить сон , в якому були знайдені гроші. Це свідчення інтриг таємних недоброзичливців , які присутні в близькому оточенні сновидца .

Гроші в соннику Фрейда

Гроші пов’язані з енергетикою сексуального життя , а також можуть уособлювати сексуальні вподобання і потреби . Витрата грошей свідчить , що у сновидца надлишок сексуальності , і він готовий вступити в зв’язок практично з будь-якою людиною . Отримання грошей сниться тим , хто не задоволений своїм статевим життям . Якщо наснилися зароблені вами гроші, значить , вам потрібна розрядка. Знайти гроші – отримати задоволення від несподіваного сексуального контакту або зав’язати роман з новим коханцем. Несприятливий сон , у якому гроші втрачені. Він може передвіщати ослаблення потенції сновидца .

Сон – Найкращий винахід.
Генріх Гейне

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>