Головна / Сонник / Сонник Двійнята, до чого сниться Двійнята, тлумачення сну

Сонник Двійнята, до чого сниться Двійнята, тлумачення сну

Двійнята в сучасному соннику

Двійнята у сні символізує не тільки подвоєння вашого добробуту, але і стабільність у справах, не стосуються фінансів. Достаток назавжди оселиться у вашому будинку, але так само додасться і маса приємних клопотів. Якщо двійня у сні вас дратує і переслідує – це до подвоєній кількості неприємностей. Вам буде складно впоратися з навалилися на вас труднощами і турботами. Але при прояві старанності, всі вони вирішуються, осилити їх вам допоможе працьовитість і внутрішній ентузіазм.

Двійнята в соннику Міллера

Сонник Двійнята, до чого сниться Двійнята, тлумачення снуБачити двійню в сновидінні – до додатку не тільки матеріального, а й до появи у вашому житті великої кількості друзів і нових родичів.
Бачити себе в сні одним з двійні – до нездійсненних планам і мріям.
Роздвоюватися – до невміння приймати рішення. Ви не навчилися брати відповідальність за свої дії і вам не довіряють колеги по роботі, начальство, а так само близькі та рідні люди.

Двійнята в соннику Ванги

Годувати в сні двійню – до вигідного партнерства та народженню нових ідей у ​​вашій голові. Всі свої ідеї ви зможете гідно втілити в життя, застосовуючи при цьому подвоєне старанність. Ваші проекти будуть мати гідні плоди, а прибуток від них порадує обсягами надходжень.
Познайомитися у сні з двійнятами – є ризик в реальному житті зустріти ненадійного людину, яка буде приховувати справжній зміст свого ставлення до вас і його лукавість НЕ БУДЕ вами розкрита дуже довго. Людям, які не були в шлюбі такий сон передвіщає щасливі сімейні відносини на тривалий період.

Двійнята в соннику Фрейда

Народжувати у сні двійню – до роздвоєння свідомості наяву. У вас є кілька шанувальників, яких ви не можете і не хочете образити, але вам неабияк набридло кидатися від одного до іншого і пора задуматися над остаточним вибором.
Якщо ви бачите, що хтось народив двійню – будьте готові до того, що у вашого сексуального партнера з’явилася повноцінна заміна для сексуальних утіх і вашим відносинам загрожує розлука. Але тільки, якщо ваш обранець зізнається у своєму обмані, інакше він ще довго може кружляти голову декільком партнерок.

Сновидіння – це процес, що відбувається в тілі, і усвідомлення, що виникає в розумі.
Карлос Кастанеда

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>