Головна / Сонник / Сонник Чубчик, до чого сниться Чубчик, тлумачення сну

Сонник Чубчик, до чого сниться Чубчик, тлумачення сну

Чубчик в сучасному соннику

Сон, в якому вам приснилася чубчик, обіцяє якісь можливості в досягненні успіху на професійній ниві. Але всі спроби досягти бажаних результатів не увінчаються успіхом. Відрізати чубок у сні означає швидке збільшення матеріального благополуччя. Несподівані грошові надходження хоч і стануть воістину радісною подією, але, на жаль, не принесуть прогнозованого задоволення. Сон про причісуванні чубчика прогнозує прагнення будь-якими способами досягти бажаних цілей, не звертаючи уваги на оточуючих. Швидше за все, ви підете на поводу у легковажної людини, через що здійснення задуманого підкорення вершин стане проблематичним. Якщо уві сні ви підстригаєте (або підстригли) чубок, то в житті це означає повне розчарування і незадоволеність власним життям. Молодим дівчатам такий сон передвіщає різного роду втіхи, які, в основному, можуть супроводжуватися розпусною поведінкою. Якщо ви розчісуєте чубок у сні, то наяву це може бути передвісником подорожі, далекої дороги. Будьте готові, можливо, доля готує вас до деяких несподіваних подій. Якщо ви накручуєте чубок на палець або інші предмети, то в житті це віщує швидке знайомство з несерйозною людиною, швидше за все юним і нетямущим.

Чубчик в соннику Міллера

Відрізати чубок у сні означає, що вам необхідно відволіктися від всього, що відбувається навколо і на деякий час зайнятися переосмисленням життєвих позицій. Самотність допоможе переосмислити минуле, проаналізувати сьогодення і розпланувати плани на майбутнє. Не варто прислухатися до порад оточуючих, оскільки власні висновки не повинні залежати від думки інших. Якщо уві сні ви надумали відростити чубок, і вона вже стала досить-таки довгою – це сигнал до рішучої реалізації задуманого, що неодмінно принесе успіх у всіх починаннях і в житті в цілому. Займатися укладанням чубчика у сні свідчить про те, що вам необхідний відпочинок від перебування в галасливих компаніях і відвідування розважальних закладів. Проведіть деякий час в домашній обстановці, де затишок і гармонія відновлять похитнулося здоров’я і попередять психологічні розлади. До того ж, це прекрасний для вас період зібратися з думками і подумати про життя

Чубчик в соннику Ванги

Сни про чубку вказують на ніжну прихильність до кого-небудь. Якщо уві сні ви втратили волосся, то це означає розчарування в якомусь людині і втрати його довіри. Якщо уві сні ви поправляєте або торкаєтеся до чубку, то в житті вам дуже важлива думка оточуючих. Ви хочете знати про те, що думають інші про вашу зовнішність і характер.

Чубчик в соннику Фрейда

Для жінки сон, у якому вона розчісує свою чубок, віщує необдумані вчинки розпусного характеру. Згодом, це неминуче призведе до розкаянь совісті. Якщо у сні чубчик відсутня зовсім, і ви носите перуку, то в житті ви намагаєтеся всіляко оберегтися під час сексуальної близькості. Перепробувавши безліч способів, ви починає втрачати інтерес до любовних зв’язках. Щоб цього уникнути, слід забути про маніакальному пристрасті оберігання і зайнятися любов’ю звичним способом.

Сни – всього лише проза денного життя з невеликою добавкою поезії.

Лоренс Даррелл

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>