Головна / Сонник / Сонник Чекати, до чого сниться Чекати, тлумачення сну

Сонник Чекати, до чого сниться Чекати, тлумачення сну

Чекати в сучасному соннику

Чекати чогось: події або прибуття, у своєму сновидінні – значить дочекатися рішення справи, про який Ви клопочете тривалий період. Жінці цей сон передвіщає розташування цікавить її чоловіки. Якщо сплячий перебував у болісному очікуванні чогось негативного, але цього не відбулося, значить, йому в житті потрібно ставитися уважніше до всього і не допустити прорахунку, що загрожує неприємностями.

Чекати в соннику Міллера

Чекати звістка у сні – знак, що направляє Вас наяву відправити звісточку близьким і рідним людям, що знаходяться на далекій відстані. Також слід провідати батьків. Якщо очікування дівчата у сні були обмануті молодою людиною, значить, наяву вона відчуває сумніви, утруднюється перед вибором.

Чекати в соннику Ванги

Якщо доводиться чекати чогось дуже довго у сні, значить, в реальності у Вас присутня фатальна недомовленість і занадто тривале мовчання.

Чекати в соннику Фрейда

Чекати когось на вокзалі, значить наяву зіткнутися з посиленням статевої активності, яка може носити сезонний характер. Чекати відправлення поїзда, проводжати когось, значить побоюватися за життя виїжджаючого людини.

Жодна людина на світі не визнає право будь-якого іншого людини перебувати в ліжку, коли сам він вже встав.

Роберт Лінд

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>