Головна / Сонник / Сонник Чашка, до чого сниться Чашка, тлумачення сну

Сонник Чашка, до чого сниться Чашка, тлумачення сну

Чашка в сучасному соннику

Сон, в якому ви бачите повні або порожні красиві порцелянові чашки в своєму будинку, відображає успішне протягом справ. Непоказні, брудні чашки віщують сімейні негаразди. Якщо наснилася чашка з тріщиною, потрібно бути обережною у спілкуванні, не давати приводу для напруження пристрастей. У сні втамовувати спрагу з чашки – до несподіваного візиту наяву. Бити у сні чашки – до нещасного випадку. Бачити порцелянові чашки до великого щастя, фаянсові – до радісних вістям. Хорошою ознакою вважається знайти у сні порцелянові черепки.

Чашка в соннику Міллера

Віддаватися в надлишку насолод, на шкоду справах, належить сновидцу, який побачив у сні чашки. Несподівану біду після короткочасного щастя пророкує жінці сон, в якому вона розбиває чашку. Пити в сні вино з чашки – до благополучного суміщенням корисних і приємних занять в дійсності.

Чашка в соннику Фрейда

Чашка, що символізує жінку, оголює прагнення чоловіка наяву зайнятися любов’ю з постійною партнеркою. Якщо сновида наливає рідину в чашку, значить, просто бажає негайної близькості. Питуща у сні з чашки жінка, насправді мріє завести дитину. Розбита чашка вказує на бажання змінити сексуального партнера. Мити у сні чашки, наяву з обережністю підходити до вибору партнера для інтимного зв’язку.

Чим більше дивним нам здається сон, тим більш глибокий зміст він несе.

Зигмунд Фрейд

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>