Головна / Різне / Сонник Байдарка , до чого сниться Байдарка

Сонник Байдарка , до чого сниться Байдарка

Байдарка в сучасному соннику

Побачили у сні , що вас силою змусили керувати байдаркою – приготуйтеся до серйозних випробувань у реальному житті. Якщо Байдарка не витримала напору хвиль і перекинулася, значить , цей іспит ви вірніше за все не здасте . Вдалося без серйозних ускладнень дістатися берега – це хороший сон , який обіцяє , що ви з честю подолаєте всі перешкоди , що підстерігають вас на життєвому шляху. Приснилося , що з цікавістю спостерігаєте за байдаркою , яка пропливає повз вас – наяву у вас не вийде скористатися щасливим збігом обставин , ви втратите свій шанс поправити матеріальне становище і досягти успіху в справах .

Байдарка в соннику Міллера

Пливли у сні в байдарці і посилено працювали веслами – це передвістя вдалого і щасливого праці . Човен несподівано перекинулася – наяву вам загрожує серйозна хвороба чи велика небезпека. Гребете веслами , рухаючись на байдарці по спокійній річці – такий сон вказує на вашу впевненість у власних силах , ви знаєте , чого хочете і звикли добиватися свого. Приснилося , що пливете в байдарці в компанії з коханим (коханою ), значить , найближчим часом вступите в шлюб , який виявиться дуже вдалим. Доводиться плисти за великій хвилі – в реальності вам доведеться чимало попрацювати , щоб знайти довгоочікуване щастя в коханні . Байдарка пливе по каламутній , брудній воді – вас чекають неприємності на роботі. Швидше за все , в якийсь момент ви допустите прикрий промах і отримаєте сувору догану від керівництва .

Байдарка в соннику Фрейда

Сон про байдарку пророкує , що в житті ви звикли пасивно плисти за течією. Ймовірно , ви зациклені виключно на власних відчуттях і навіть не намагаєтеся зрозуміти почуття і емоції партнера. Вас цілком влаштовує такий стан справ і ви не робите спроб якось урізноманітнити своє сексуальне життя . Постарайтеся змінити себе і внесіть в інтимні стосунки нові фарби , інакше вашому партнерові стане нудно і він втече геть. Згадайте , адже всі ваші попередні стосунки закінчувалися саме так? І це не дивно – одноманітність швидко набридає.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>