Головна / Різне / Сонник Амбар, до чого сниться Амбар

Сонник Амбар, до чого сниться Амбар

Амбар в сучасному соннику

Якщо комору у сні міцний, рясний, наповнений доверху стиглим і великим зерном – вас чекає довга і безбідне життя. Цей сон до удачі і багатства. Якщо ви самі зсипали зерно в комору, значить, скоро ви вдало завершите якусь важливу справу.У сні комору порожній і старий, а його дах продірявився? Попереду вас чекають бідність, невдачі і розчарування.

Амбар в соннику Міллера

Амбар заповнений стиглими добірними зернами пшениці, ячменю, навколо пасуться огрядні стада – це щасливий сон, який обіцяє довгий і щасливе безбідне існування. Порожній комору – до злиднів і голоду

Амбар в соннику Ванги

У сні зайшли в комору – значить скоро вам стане відомо про можливий прихід важливого заможного гостя. Підготуйтеся – цей візит принесе задоволення вашим домочадцям.
Повний комору сниться на щастя – це сприятливий відмінний сон, який пророкує, що скоро відбудуться зміни на краще.
Порожній комору сниться до нереалізованим мріям і надіям. Чекайте чорну смугу на своєму життєвому шляху: невдача, брак грошей, голод, тривала сварка з коханою людиною.
Зруйнований комору у сні – передвісник неприємностей. Незабаром вас чекатиме небезпеку. Ви дізнаєтеся про неї першим і від вашої реакції залежатиме майбутнє багатьох людей.
Амбар, повний бігають щурів, теж не обіцяє нічого хорошого. Вас обмовлять, ваше добре ім’я опиниться під загрозою і ви понесете серйозні фінансові втрати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>