Головна / Різне / Сонник Алкоголік, до чого сниться Алкоголік

Сонник Алкоголік, до чого сниться Алкоголік

Алкоголік в сучасному соннику

Наснилося, що сидите за столом поруч з п’яним чоловіком – вдихніть глибше і наберіться терпіння, найближчим часом вам доведеться вести справи з людиною, до якої крім огиди ви нічого не відчуваєте. Постарайтеся трохи краще приховувати свої емоції, щоб не потрапити в незручну ситуацію, оскільки існує велика ймовірність, що ви неправильно оцінили цю людину. Із задоволенням п’єте спиртне у сні – вас змусять працювати під керівництвом деспотичного і неприємної людини. Примарилося, що робите приємну поїздку на громадському транспорті і несподівано до вас пристає Алкоголік – такий сон пророкує, що незважаючи на вашу звичку тринькати гроші, фінансова криза вам не загрожує. Приводили до тями непритомного алкоголіка – чекайте приємних звісток, які дуже вас порадують. Побачили себе в ролі алкоголіка, значить, вашої невпевненістю і м’якістю спробують скористатися недоброзичливці.

Алкоголік в соннику Міллера

Пиячили у сні – наяву вам загрожують значні матеріальні збитки. Побачили п’яною дружину – до добробуту, чоловіка – до сварок і конфліктів. Приснилося, що трохи випили, але п’яним себе не відчуваєте – до фінансових труднощів. Розмовляли з алкоголіком – вам повернуть напівзабутий борг. Якщо жінці привиділося, що вона знаходиться в запої, значить, в реальності її чекає захоплююча на перший погляд пригода, про яку вона згодом сильно пошкодує. Випробовували похмілля в сновидінні – захопитеся якоюсь справою. Спостерігаєте за алкоголіком – вас можуть втягнути в погану компанію. Пили алкоголь в гордій самоті – вам доведеться займатися роботою, яку виконати ви не зможете, але відмовити керівництву в проханні буде неможливо. Сниться, що знаходитеся у себе вдома і радо частуєте приятелів міцним алкоголем – мабуть, ви володієте відмінними організаторськими здібностями. Вам неодмінно слід спробувати себе на цьому поприщі – успіх вам гарантований. Не пропустіть свій шанс: найближчі кілька тижнів є найбільш підходящим часом для подібного починання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>