Головна / Знамениті / Біографії зірок / Сонгюль Оден ( Songül Öden )

Сонгюль Оден ( Songül Öden )

Сонгюль Оден вважається однією з найкрасивіших турецьких актрис. Народилася вона сімнадцятого лютого 1979 року. Місцем її народження є один турецький місто під назвою Діярбакир . Її ім’я перекладається як « Роза». І по тому , яка вона витончена і м’яка актриса , ім’я повністю їй відповідає . Ця красуня , ростом в 170 сантиметрів вчилася в кількох різних факультетах , навчання яких так і не було закінчено і не принесло особливої ​​користі , майбутній актрисі . У кінцевому рахунку , вона спробувала себе у частині театрального мистецтва і як видно не дарма. Закінчивши факультет з театрального мистецтва , вона зрозуміла , що це її .

Після того , як вона пішла в зростання в театральній галузі , вона вирішила зосередити всі свої сили повністю на театральному мистецтві. Вона спробувала себе в державному театрі , де напрацювала свій навик . Там вона провела три роки. Не один раз її нагороджували як кращу актрису Туреччини.

Знімається Сонгюль Оден в основному у драматичних фільмах і мелодрамах . Але які її роки , можливо , спробує і ще які-небудь жанри. Знялася вона в цілому в шести фільмах , серед яких: «Гірка любов», « 72-а камера» , «Заповіт» , « Срібло » та деяких інших , включаючи серіали. Самий перший фільм з її участю був знятий в 2001 році. Останній же в 2011 році. Звичайно , актриса і далі має намір зніматися у фільмах.

В даний момент вона заміжня за людиною , так само як і Сонгюль мають навик актора. На даний момент , про її сімейного життя майже нічого не відомо. Та й не важливо , головне щоб все було настільки романтично як у кіно.

Фільмографія

  •  72-а камера (фільм , 2011 )
  •  Гірка любов (фільм , 2009 )
  •  Дай мені душу (серіал , 2007 – 2008 )
  •  Срібло (серіал , 2005 – 2007 )
  •  Havada bulut (міні -серіал , 2003 )
  •  Заповіт (міні -серіал , 2001 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>